У Овнів буде привід зважити всі «за» і «проти», Раки розбагатіють поки що всіх штормить, а Левів чекають на інтриги одна складніша за іншу

Астрологи розповіли про основні аспекти 4 травня.

ОВЕН. Зірки застерігають Овна від різких кроків та необдуманих дій. Овнам потрібно буде ретельно зважувати всі «за» та «проти», бо є ризик зробити помилку. Особливо у фінансових справах. Якщо ви будете уважні, то раніше за інших дізнаєтеся щось важливе, отримаєте звістки, які наштовхнуть на цікаві думки. Найближчими днями будуть ідеальні для планування майбутнього.

ТЕЛЕЦЬ. Для Тельців найближче майбутнє навряд чи обійдеться без непорозумінь, але поспішати з висновками не варто. Однак можна і потрібно рухатися тільки вперед, попри все, що шепотітимуть за спиною. Астрологи не рекомендують поки що довіряти своїй інтуїції, бо все говорить про те, що вона заведе вас не в той степ. А ось логічний розрахунок у справах практично гарантує успіх і особливо у фінансах.

БЛИЗНЮКИ. Випасти із суєти і взяти собі вихідний Близнюкам навряд чи вдасться. Бажано, звичайно, сходити до салону краси, на фітнес або шопінг. Однак краще заощадити гроші і навряд чи найближчим часом у вас буде такий час, коли так пощастить у бізнесі або на роботі. Буде гарна нагода “засвітитися” в очах начальника, і кар’єра зрушить з місця. День підійде для того, щоб обговорити важливі питання з найближчими людьми та поговорити про те, що турбувало вас останнім часом.

РАК. Ракам є сенс використати свої дипломатичні таланти для того, щоб провести переговори, заручитися підтримкою потрібних людей або поговорити до душі з близькою людиною. Найближчі дні взагалі будуть для вас вдалими у всіх сенсах, навіть якщо навколо вас бушуватиме шторм. Саме час для того, щоб повернутися до старих ідей та планів: буде шанс втілити задумане у життя. Нагородою стануть вдалі угоди та нові джерела доходів.

ЛЕВ. Подарунки та похвали здатні вибити Левів із колії, а тому буде важко виявляти організованість. А треба б! Інакше можна наробити багато помилок. Отже, єдиний вихід для Лева: займатися тим, що викликає його інтерес. Чи в серйозних справах обійдеться без розбіжностей і дуже заплутаних інтриг, але найближчими днями все ж таки обіцяють Левам приємні сюрпризи та гарні новини. Багато що складатиметься вдало.

ДІВА. Дівам настав час задуматися про своє місце в житті і почати діяти, щоб зайняти гідне місце під сонцем. Є всі передумови для того, щоб згодом рвонути вперед соціальними або кар’єрними сходами. Дійте рішуче та прислухайтеся до інтуїції: вона підкаже, що варто зробити. А ось поради знайомих навряд чи виявляться справді корисними.

ТЕРЕЗИ. Найближчим часом від Терезів ситуація може вимагати прийняти остаточне рішення в якомусь питанні або зробити крок, який задасть їхньому життю новий напрямок. Тож рішення мають бути зважені та продумані – адже наслідки вибору ще довго даватимуться взнаки. Терезам потрібно чекати хороших новин по роботі і бути готовими до романтичних сюрпризів.

СКОРПІОН. Будьте готові до того, що несподівані сюрпризи здатні щоразу вибивати вас з колії, проте, піддавшись емоціям, ви лише сильніше розжарите обстановку. Можна розслабитися і довіритися долі, але невідомо, куди виведе ця крива. Краще тут покластися на свою інтуїцію і вона підкаже, що варто зробити. Зосередьтеся на справах, з якими ви можете впоратися самостійно, і все буде непогано.

СТРІЛЕЦЬ. Головним завданням для Стрільця, на думку зірок, є збереження вже завойованих позицій. Їх може похитнути несподіваний інцидент, чиїсь підступи чи ваша власна помилка. Будьте максимально зібраними та уважними. Є й зовсім хороша новина – Стрільцям варто ловити промені свого любовного щастя: настає найкращий час для романтичного побачення, примирення чи підтвердження взаємних симпатій.

КОЗЕРІГ. Зібраність, цілеспрямованість та діловий підхід – ось візитна картка Козерогів на найближчий час. Практичність та амбіції допоможуть вам впоратися з будь-яким завданням майже на всіх фронтах. Для Козерога настає дуже зручний момент, щоб докорінно змінити ситуацію у фінансовій сфері. Проте зірки не рекомендують брати участь у чиїхось інтригах чи авантюрах.

ВОДОЛІЙ. Настає час великих змін, і частина з них вже не за горами. Одна з подій на роботі наділена надзвичайно важливим змістом, тому не варто відсиджуватися осторонь, краще тверезо зважити всі козирі на руках. Ви досягнете успіху, якщо прислухаєтеся до інтуїції, керуватиметеся її підказками у справах. Не всі ваші рішення сподобаються оточуючим, але не варто переживати.

РИБИ. Важливо не пропустити сигнали, що посилаються Всесвітом. У цих знаках та символах буде зашифровано корисну інформацію. У справах ви маєте всі шанси відчути себе господарем становища і досягти успіху. Є і своя ложка дьогтю – все може зіпсувати нетерпимість, які так часто бувають притаманні багатьом Рибам. В особистому житті очікуються цікаві зустрічі.

You cannot copy content of this page