У Овнів і Раків справи попруть у гору, Риб осипле грошима, Дів кидатие то в жар, то в холод, а Терези спустяться з небес на землю

День вдалий для амбітних задумів і великих звершень. Свіжий гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 19 липня.

ОВЕН. Завтра у Овнів очікується вдалий день та вікно можливостей: Овнам напрочуд легко вдаватиметься вирішувати складні питання, які раніше ставили в глухий кут. Можливо, оточуючим поведінка Овнів у справах і видасться зухвалою і сміливою, але результат переконає навіть скептиків. Єдина сфера, де завтра Овнам потрібна особлива обережність – фінанси. Якщо Овни давно хотіли поговорити з кимось щиол – то кращого моменту не знайти. Особливо це стосується тих Овнів, які так ще й не наважилися на доленосну розмову.

ТЕЛЕЦЬ. Завтра у Тельців вже з ранку може відчуватися напружене емоційне тло, а тому краще не починати день із вирішення важливих питань: ви ризикуєте зробити помилку, піддавшись швидкоплинному пориву. Іншими словами, Тельці завтра можуть легко заблукати в трьох соснах. Тельцям слід бути обережними у всьому, бо за що б вони не взялися, скрізь спостерігатимуться образливі до сліз накладки та пробуксовки. Сума прикрих неприємностей до вечора може бути вже такою, що найкращим психологічним виходом буде вечірка.

БЛИЗНЮКИ. Завтра енергія у Близнюків може бити невичерпним фонтаном! Є шанс переробити безліч різних справ, у тому числі й призабутих. Але зірки не рекомендують будувати надто багато планів. Головними ворогами Близнюків цього дня будуть нетерпіння та зайва квапливість. З цієї причини Близнюки цілком можуть опинитися там же, де опинилася бабця зі знаменитої казки про рибалку та рибку, тобто біля розбитого корита. Щоб потім не нарікати на бездарно витрачений час, Близнюкам краще залишити все не дуже важливе на потім.

РАК. Все говорить про те, що завтра справи у Раків просто попруть у гору. Це стосується сфери бізнесу, фінансів та роботи. День буквально створений для того, щоб Раки мали корисні та важливі знайомства. І не виключено, що завтрашні контакти в майбутньому піднімуть його кар’єрними сходами або дозволять збільшити капітал. Тільки зірки не рекомендують поспішати погоджуватися на всі пропозиції, навіть якщо вони видаватимуться дуже привабливими! Ну а на любовному фронті Ракам цього дня було б корисно блиснути почуттям гумору.

ЛЕВ. День підходить для справ, де потрібний політ фантазії та творчий підхід. І тут Леви завтра будуть на висоті! Зірки дадуть Левам ясно відчути, що їхнє щастя у їхніх руках! Здатність Левів на ходу винаходити нові способи вирішення складних завдань справить на оточуючих незабутнє враження. День наділяє Левів такими якостями, як сила волі, організованість, і якщо вони мають амбітний, націлений у майбутнє план, – настав час діяти!

ДІВА. Завтра день принесе Дівам надихаючі новини щодо роботи чи фінансів, дасть можливість зайнятися чимось справді цікавим. Маса приємних моментів чекає на Дів, які вирішать займатися творчістю. Навіть якщо вони далекі від богемних кіл, Дів скрізь супроводжуватиме творча іскра. У будь-яку сферу Діви завтра принесуть свіжий струмінь креативу. А ось на любовному фронті Дів кидатиме із жару в холод, а романтична атмосфера змінюватися нападами гніву.

ТЕРЕЗИ. День обіцяє бути для Терезів багатим на події, а деякі з них можуть навіть зламати всі плани. Тільки ось Терези завтра часто витатимуть так високо, що навіть якщо обставини терміново вимагатимуть спуститися з небес на землю, зробити це буде нелегко. Світ мрій з успіхом може замінити Терезам реальність, але, можливо, це і на краще. Весь день Терезів у справах оточуватиме нездорова неохайна атмосфера з відчуттям нервозності. Не виключено, що завтра Терезам на любовному фронті доведеться переосмислити свої стосунки!

СКОРПІОН. Завтра – стомлюючий день, але це час, коли в житті Скорпіонів можуть продзвеніти доленосні дзвіночки та розпочнеться новий цікавий етап. Це можуть виявитися нові та цікаві люди, нові ідеї, нові пропозиції та, нарешті, нові почуття. Зірки переконливо рекомендують завтра Скорпіонам не ховатися під ковдру під надуманими приводами від пропозицій, що надходять. Фортуна і так часто обертається до Скорпіонів не обличчям, а спиною. Подолавши свою лінь, Скорпіони не пошкодують!

СТРІЛЕЦЬ. Завтра Стрільцям у справах і на роботі буде непросто ладнати з оточуючими, та й сконцентрувати свою енергію на звичайних поточних справах буде складно. Такий настрій нічого Стрільцям не несе, крім того, що вони робитимуть помилку на помилці. А якщо ще на них хтось тиснутиме, то Стрільці і зовсім піднімуть бунт, кинувши всі справи на самоплив! Найкращий вихід для Стрільців – займатися лише цікавими справами або закинути все далеко і вирушить на перше побачення або вечірку.

КОЗЕРІГ. День у Козерогів пройде краще і корисніше, якщо вони не з кожного приводу упиратимуться рогами. Звичайно, завдяки своєму бойовому настрою завтра Козероги можуть закатати в асфальт усіх своїх конкурентів, але зірки рекомендують Козерогам не забувати про гнучкість спини та інтуїцію. Остання Козерогам стане в нагоді особливо у фінансових питаннях. Для ділових Козерогів день може принести вельми несподівану каверзу – не все те золото, що блищить!

ВОДОЛІЙ. Розумно складений план міг би позбавити Водоліїв цього дня від зайвих емоцій! Завтра в серцях Водоліїв палатиме творчий вогонь, а своє натхнення та креатив вони будуть здатні застосувати навіть там, де все вже вкрилося столітнім павутинням. Все, з чим Водолії почнуть стикатися цього дня, вони забарвлять у найяскравіші кольори, проте зірки радять Водоліям завтра тримати свої емоції в руках, інакше творчий вогонь переросте у всесвітню пожежу, перетворившись на нескінченні непорозуміння з оточуючими. Краще уславитися генієм, ніж бунтарем!

РИБИ. Якщо у цей день Риби спробують усі справи робити одразу, то ризикують потрапити до свого роду замкнутого кола та відповідно не зробити нічого! А тим часом, зірки впевнені, що завтра у Риб день успішного бізнесу та отримання прибутку. Нюх на гроші у них буде такий, що вони будуть здатні отримати прибуток навіть там, де на це зовсім не очікували! При цьому у Риб цього дня можливі не лише нові грошові надходження. Не виключено, що до гаманця повернуться старі борги! Тут, найімовірніше, не обійдеться без хвилювань чи стресових ситуацій. Але воно того варте!

You cannot copy content of this page