У рік якої тварини народжуються найщасливіші Риби?

У рік якої тварини народжуються найщасливіші Риби?

Щастя та Риби – це майже синоніми. Так, ці люди життєлюбні та талановиті, але далеко не завжди у них все гладко на цьому шляху.

Астрологи та експерти в області Східних гороскопів розповіли, у рік якої тварини народжуються найщасливіші Риби.

Бик (1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 рік народження)

Енергетично Бик і Риби не сумісні, але саме в цьому полягає основна сила таких людей. Народжені в рік Бика люди є наполегливими, цілеспрямованими, мотивованими, а саме цього для повноцінного успіху та щастя часто не вистачає Рибам.

Такі люди, як правило, не кидають розпочатих справ. Вони йдуть до кінця і не бояться виходити за межі зони комфорту задля досягнення цілей. Це найуспішніші Риби з усіх, причому йдеться не лише про фінансову сторону життя, а й про амурну сферу, адже у коханні теж важлива наполегливість. Це найщасливіші Риби з усіх, оскільки вони не чекають на допомогу з боку, а самі йдуть вперед.

Коза (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 рік народження)

Коза – символ мудрості, якої часто не вистачає Рибам. Це одне з найкорисніших поєднань двох Знаків, яке допомагає не прогинатися під ударами долі і залишатися сильним і в будь-якій ситуації. Це є основою щастя для багатьох людей, адже труднощі бувають у всіх, але багатьом властиво ламати під тиском. Ці Риби вибираються із проблем за допомогою свого неабиякого розуму.

Таких людей можна сміливо назвати щасливими, адже немає такої ситуації, в якій вони визнали б відсутність можливостей для порятунку. Риби, народжені на рік Кози, намагаються не вганяти себе у стрес.

Вони чудово знають, що порожніми переживаннями справі точно не допоможеш.

Риби, яким потрібно працювати над собою задля досягнення щастя.

Тут йдеться про тих, хто був народжений у рік Дракона (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 народження). Такі Риби дуже люблять себе, тому люди від них часто намагаються триматися подалі. З їхнього боку вкрай рідко можна відчути теплоту та дружелюбність. Вони холодні і вважають за краще залишатися на самоті набагато довше, ніж інші люди цього Знака.

Їм потрібно бути відкритішими, добродушнішими, а також навчитися фокусуватися на чомусь приємному. Якщо такі Риби не почнуть шукати в оточуючих людях гідності, а не вади, то не вдасться залучити у своє життя щастя.

You cannot copy content of this page