У Риб виростуть крила від щастя, Стрільці клеїтимуть дурня, Діви смітити грошима, а Терезам пощастить найбільше за всіх

Астрологи дали детальний прогноз на 22 січня.

ОВЕН. Хмари незабаром розсіються і з’явиться реальний привід для оптимізму. Краще поки що зробити акцент на особистому житті. Інакше у спробах щось комусь довести, ви можете пропустити дуже важливі речі. Зірки радять проявити більше наполегливості в справах сердечних, де очікуються приємні сюрпризи. Ревнощі категорично заборонені, публічні суперечки – тим більше.

ТЕЛЕЦЬ. Є сенс кинути все, що не виходить, і зосередитись на справах, які приносять радість та задоволення. Тельцям для користі справи зірки рекомендують знайомство з новими людьми. Не заганяйтесь з приводу грошей – дуже невідповідний момент для інвестицій, укладання угод, інших фінансових операцій.

БЛИЗНЮКИ. Швидкість реакції та висока концентрація уваги принесуть практичну користь. Все має бути непогано: звільнення не передбачається, а грошей не стане менше. В особистому житті одиноких Близнюків стане більше визначеності та стабільності. Не виключено, що на вас чекає цікаве знайомство. Щоб не соромитися після своєї поведінки, гороскоп радить зважувати кожне слово.

РАК. Вам не варто зайвий раз хвилюватися через дрібні невдачі. Ні до чого глобального ці проблеми все одно не призведуть. У роботі вам знадобиться максимум зусиль. Вам варто переглянути алгоритм дій при вирішенні проблем, щоб по-новому поглянути на обов’язки. На особистому фронті можливий сюрприз чи романтичне побачення. Гороскоп застерігає – не варто замикатися в собі: запросіть у гості друзів, і за чашкою гарячого чаю розкажіть їм про свої секрети. Не можна залишатися наодинці зі своїми проблемами!

ЛЕВ. Чудовий час! Начальство йтиме вам назустріч і буде шанс стати на крок ближче до заповітної мрії, пов’язаної з підвищенням на посаді. Все говорить за те, що ви нарешті знайдете шикарну роботу до душі. Можна сміливо інвестувати у креативні проекти, стартувати із новою бізнес-ідеєю. Однак гороскоп застерігає вас від спроб заслужити дешеву популярність – обмірковуйте, як ваші дії вплинуть на вашу репутацію надалі.

ДІВА. Якщо ви хочете отримати все і відразу, то так буває, на жаль, дуже рідко. На вас чекають складнощі у відносинах з оточуючими людьми. Їм може здатися, що всі ваші зусилля спрямовані на подолання штучних труднощів. Вам можуть дорікнути в позерстві. На цьому тлі можливий конфлікт. Не виключено, що в цьому випадку до вас раптом прийде бажання смітити грошима. Порада – смітіть не так рясно, всіляко вітається розумна економія.

ТЕРЕЗИ. Зірки кажуть, що саме вам дістанеться розкішний приз. У справах та на роботі партнерські відносини обіцяють бути довірчими та взаємними. На любовному фронті планується справжній ажіотаж у сфері почуттів. Відтінок смутку у поведінці зробить вас особливо привабливими в чиїхось небайдужих очах.

СКОРПІОН. Скорпіони знайдуть інвесторів для своїх креативних ідей чи бізнес-проєктів. Настав час, коли всі ваші минулі досягнення будуть відзначені та високо оцінені. Але успіх не повинен закрутити вам голову. Для власної безпеки зберігайте ясність розуму та спокій. Чим вище піднімаєшся сходами успіху, тим більше ризик зірватися і все втратити.

СТРІЛЕЦЬ. Гороскоп вказує на певну хаотичність прагнень і сумбур ваших бажань, що може призвести до непотрібних метань, нерозумних витрат, порожніх розмов і так далі. Найкраще вам зараз – просто клеїти дурня. Тільки не треба переборщувати. Головне, про що вам треба подбати, то це про те, щоб потім про вчинене не довелося шкодувати.

КОЗЕРІГ. До типових Козерогів може прийти справжній успіх. Причому наблизить божевільне везіння ваші деякі події в минулому. Біла смуга прийде надовго та буквально у всьому. Фінанси взагалі можуть порадувати вас несподіваними грошовими виплатами. Варто приділити увагу не лише порядку в домі, а й душевному стану своїх рідних. Виділіть час на спілкування з кожним із них, з’ясуйте, чи все гаразд, чим ви можете їм допомогти.

ВОДОЛІЙ. Якась людина спробує переконати у своїй правоті, але природна інтуїція не дозволить вам обвести себе довкола пальця. Тим, хто давно поривався поїхати від батьків, треба діяти. Підходящий час для того, щоб на роботі повоювати за свій «життєвий простір». У будь-якому випадку це принесе вам дивіденди і не лише гроші. Прибутковими виявляться будь-які фінансові операції.

РИБИ. Гороскоп шепоче: звільніть свою свідомість від думок, що турбують, і дозвольте вдачі попрацювати замість вас. Зірки кажуть, що у вас пройдуть успішно не лише ділові переговори, а й особисті зустрічі. Можна чудово провести час із друзями та запланувати романтичне побачення. Чарівність та дотепність роблять вас душею компанії та зробить щасливою. Рішучість та впевненість у собі – запорука успіху будь-якого починання.

You cannot copy content of this page