У Тельців, Дів, Скорпіонів і Водоліїв все гірше позаду

Останні дні літа 2023 обіцяють стати напруженими: тут і ретроградний Меркурій з Ураном, і потужний Супермісяць. Але є знаки зодіаку, яким не страшні усі ці явища.

Тельці стануть основними лідерами Венери. На них чекають грандіозні зміни: можлива зміна роботи, переїзд чи інтригуючий роман. Ті представники знаку, які перебувають у шлюбі, мають бути готові до того, що їхній союз може дати тріщину, якщо вони зустрінуть того, хто закрутить голову.

Не омине Всесвіт і Дів. Сонце всіляко їх підтримуватиме. Ретроградний Уран 29 серпня змусить представників цього знаку замислитись про свої цілі, допоможе з визначенням орієнтиру. На когось чекає сюрприз: збудеться найзаповітніше їхнє бажання. Дівам варто максимально проявити себе на роботі. Вони починається період, коли начальство залишить свої причіпки і розгледить у яких цінного співробітника.

Скорпіони заслужили фінансовий прибуток. Цей знак зодіаку відзначать на службі у вигляді позачергової премії. Кожну копійчину їм потрібно вкладати у справу. Тільки так представники цього сузір’я зможуть закріпитись у білому списку у долі.

Всесвіт не скривдить і Водоліїв наприкінці серпня. Їм ретроградні Уран та Меркурій подарують лише благо. Водолії познайомляться з людиною, яка стане для них порадником та міцною опорою. При цьому хтось зовсім змінить своє життя.

You cannot copy content of this page