У Водоліїв та Риб – найбіліша смуга удачі, інші зрозуміють, що не в грошах щастя: поради на день знакам Зодіаку

Сьогодні спадаючий Місяць надасть представникам зодіакального кола нові можливості — сміливо втілюйте в життя те, що весь час відкладали.

Якщо ви хотіли змінити місце роботи, переїхати, оновити гардероб і навіть зробити пропозицію руки та серця – зараз саме час для цього.

Овни

Гусениця не може перетворитися на метелика за одну ніч, чи не так? То навіщо ж квапити процес своєї трансформації? Все йде своєю чергою. Сьогодні зірки закликають вас зосередитись на справжній версії себе, Овни.

Космічна порада: немає нічого постійнішого, аніж зміни.

Тельці

Не має значення, скільки разів ми зазнавали невдач. Єдине, що має значення — здатність стати і показати свій потенціал. Всесвіт нагадує – ви готові гори перевернути, Тельці! Знайте, що ті, хто відмовляється працювати над собою, лише продовжуватимуть виснажувати ваші резерви.

Космічна порада: усередині вас є сила, здатна перевернути гори.

Близнюки

Дозвольте тому, що повинно зникнути — згаснути. Дозвольте собі без жалю переїхати в нове місце, якщо це потрібно. Дозвольте собі почати все з чистого аркуша, якщо це те, чого життя вимагає від вас в даний момент. Не всі поплескають вас по плечу або підтримають зміни, і це нормально. Ви знаєте свою правду, Близнюки. І в глибині душі знаєте всі способи, якими вам призначено змінитись.

Космічна порада: довіряйте своєму шляху.

Раки

Замість підживлювати свої страхи, поверніть віру в себе. Пам’ятайте, хто ви і заради чого прикладаєте стільки зусиль. Це також час народження нових ідей та натхнення. Знайдіть час, щоб з любов’ю покликати музу, Раки. Проводити час на природі – чудовий спосіб активізувати потік ваших творчих думок.

Космічна порада: прислухайтеся до свого голосу.

Леви

Будьте простіші, Леви. Запросіть самі на зустріч людину, яка симпатизує вам, і подивіться, як розвиватимуться події. Щось підказує нам, що ви можете бути приємно вражені! Також це гарний час для навчання, освоєння нової справи. Ваша відданість обраному ремеслу окупиться у наступні роки.

Космічна порада: слідуйте поклику свого серця.

Діви

Розчарування допомагає вам перенаправити колісницю життя і привести її у відповідність з нашим шляхом та метою. Про це вам нагадує Всесвіт сьогодні. Якщо ви зазнали невдачі, то не варто опускати руки. Змініть підхід, Діви. Відповіді, які ви шукаєте рано чи пізно знайдуть свій шлях до вас.

Космічна порада: не бійтеся невдач, тому що це ваш шлях до успіху.

Терези

Щодня ми починаємо з вибору, навіть не усвідомлюючи цього. Наприклад, що їстимемо на сніданок. Так що ж вам заважає ухвалити рішення в інших ситуаціях, Терези? Страх зазнати невдачі? Порада від Всесвіту – роблячи вибір, прислухайтеся до внутрішнього голосу. Не бійтеся робити вибір. Боятися треба буде тоді, коли його у вас не буде.

Космічна порада: тільки ви є автором свого життя.

Скорпіони

Тема друзів стане основною у ці дні для вас. У вашому оточенні безумовно є люди, які підтримують вас у негоду і нагадують вам про вашу внутрішню силу. Однак є й ті, хто шукає зиск від спілкування з вами. Подумайте, чи потрібні такі люди, Скорпіони. Якщо ви хочете розширити своє коло спілкування, то почніть зі складання списку своїх інтересів та пошуку спільнот, в яких ви можете творити спільно з однодумцями.

Космічна порада: перегляньте своє коло спілкування.

Стрільці

У вас є два варіанти: дозволити страхам взяти над вами гору або подолати їх. Наберіться сміливості та подолайте перепони, які заважають вам проявити себе, Стрільці! Питання, пов’язані з комунікацією, також, ймовірно, вийдуть на перший план найближчими днями. Говоріть правду і робіть це без вибачень. Вам не завжди легко бути наполегливим, але це те, що потрібно від вас зараз.

Космічна порада: відстоюйте свою правду.

Козероги

Співзалежність стає головною темою у вашому житті. Якщо ви очікуєте, що ваш партнер чи хтось з інших близьких буде вашим «усім», то, швидше за все, ви розчаровуватиметеся знову і знову. Це нагадування Всесвіту про те, що кордони важливі скрізь, Козероги. Також будьте готові мислити нестандартно, коли доходить до романтичних стосунків.

Космічна порада: не розчиняйтесь у людях цілком.

Водолії

Ви знаходитесь саме там, де вам потрібно бути на цьому шляху. Усвідомте всю радість, красу та чари, які наповнюють вашу чашу. І минулі, і майбутні версії вас пишаються тим, як ви перетворили свої невдаччі на прориви. Водолії, поки ви знаходитися в мирі зі своєю істиною, ви будете продовжувати процвітати в міру просування вперед!

Космічна порада: продовжуйте рухатися шляхом, який вибрали для себе.

Риби

«Успіх це любити себе. Любити те, що ти робиш. І любити те, як ти це робиш» – злоті слова американської письменниці поетеси Майї Енджелоу, які треба пам’ятати, починаючи день. Риби, вам час звільнитися від тягаря чужих очікувань, повернути себе трон і проявити свій потенціал. До чого лежить ваша душа?

Космічна порада: настав час втілювати бажання та мрії в життя!

You cannot copy content of this page