Суспільство
У жінки забрали 3 дітей. І ще приховує четверту дитину

У мешканки села Терешки Полтавського району минулого тижня правоохоронці разом з відповідними службами вилучили 3 малолітніх дітей у віці від 2 до 6 років. Матері разом з наймолодшим не було вдома.

Про це журналісту Gazeta.ua розповіли в правоохоронних органах.

Сім’я давно перебуває на обліку, як опинилася в складних життєвих обставинах. Жінку неодноразово заставали вдома з чаркою.

За цей час складено чимало адмінпротоколів за неналежне виконання своїх обов’язків. У Терешках жінка тимчасово живе в приватному будинку своєї бабусі. Переїхала з Решетилівки.

“Діти проживали в будинку, де немає світла, газу і повна антисанітарія. Опалюють його дровами. Дорослі зловживають алкоголем”, – розповіла секретар Терешківської сільради Лариса Сердюк .

“Умови для виховання дітей непридатні. Ми не раз туди їздили. Діти вже були як запрограмовані, на питання “Що ви їли?”, від зубів відскакували завчені фрази: “Кашу з котлетою”. Але ні каші, ні пакетів з-під неї знайти не вдавалося”, – розповів старший дільничний офіцер Полтавського райвідділу поліції Дмитро Тесленко.

Читайте також: Штрафи піднімуть вдесятеро: за що покарають водіїв

Зараз діти знаходяться в Полтавській райлікарні. Вирішується питання про переведення їх в інтернатний заклад.

Поліція розшукує їх мати з ще одним сином. 1-річний Артем має вроджену ваду легенів і довгий час провів в лікарні.

“Турбуємося за стан його здоров’я. Пам’ятаю, коли вона була вагітна, говорила: “Нapoджу богатиря”. А сама сиділа з пузом, сигареткою і пивком. І нapoдила”, – сказав дільничний.

За час, що діти знаходяться в медустанові, мати раз подзвонила до лікаря, однак так і не прийшла.

Нашим журналістам вдалося зв’язатися з матір’ю 4 дітей. Вона каже, що боїться, як би не забрали і наймолодшого.

“Ховаю від правоохоронців сина, щоб не забрали. У складній ситуації опинилися через борги, які виникли під час лікування Артема. Я отримую на дітей тільки 1720 гривень в місяць від держави, тому що заміжня.

З чоловіком не живу. Він постійно на заробітках. Планую розлучитися. Батьків у мене немає”, – розповіла по телефону мати 4 дітей 28-річна Аліна .

facebook