Україна
Українська співачка Оля Полякова розповіла, як у Туреччині випадково зустрілася з жінкою з Ірпеня. Після почутого від співвітчизниці вона не змогла стримати сліз (відео)

Українська співачка Оля Полякова розповіла, як у Туреччині випадково зустрілася з жінкою з Ірпеня. Після почутого від співвітчизниці вона не змогла стримати сліз.

Так, жінка розповіла співачці, що перший час перебувала разом зі своїм чоловіком і дитиною в Ірпені. Після того як російські солдати на її очaх відiбрали життя чоловіка, вона вирішила втекти за кордон подалі від війни.

У Туреччині, куди Полякова поїхала на благодійний матч, вони і зустрілися. За словами співачки, жінка підбігла до неї, коли почула рідну мову. Біженка розплакалася і кинулася в обійми співачки. Хвилин 10 вони стояли і обіймалися і разом плакали.

“Ця жінка з Ірпеня вивезла звідти 15-річну доньку, чоловіка “прибрали” у неї на очaх. Він був тренером з боксу. Я запитала: “А що було потім?”. Вона каже: “Я не буду вам нічого розповідати, тому що там було стрaшно. Все, що ми пережили”.

Тобто вона не захотіла згадувати і розповідати мені. Але плакала вона… Просто немає слів. Можна тільки обійняти і сказати “Тримайся”. Те, що люди пережили, які втрати. Це неможливо”, – сказала Полякова в програмі “Зірковий шлях”.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page