Улюбленці долі та найщасливіші люди: що говорила Ванга про кожен знак зодіаку?

Овен

Сильні та владні, але не бунтівники. Нема щастя тим, хто робить цим людям погано. Вони сильні та розумні, хоч часом і здається інакше. Не треба переходити їм дорогу. Краще тримати таких людей ближче до себе і повністю довіряти їм. Вони вміють дбати про себе та інших. Їхню роль у долі світу складно розгадати, але вона точно дуже велика.

Телець

Улюбленці долі ці ваші Тельці. У минулому житті вони були добрими людьми, за що отримують багато успіху у житті. Егоїсти, але заслужені, адже до цього життя вони думали про будь-кого, але тільки не про себе. Якщо хочете бути поруч із ними, доведеться вам піти на поступки. Немає нікого, хто міг би змінити їх. Тільки їм самим це під силу.

Близнюки

Так, наче дві людини в одному тілі замкнені. Дві душі злилися в одну начебто. Нема їм спокою — вічно кудись ідуть, вічно чогось шукають. Вони як яскраві зірки на нічному небі, як ліхтар, на який злітаються метелики. Їх люблять і ненавидять, причому однаково сильно. Якщо вони вас полюбили, не відпускайте їх та не ігноруйте їхні почуття. Оберігайте їх, наче вони ваші діти, адже вкрай молода їхня душа.

Рак

Сильні, вірні, але завжди добрі. Можуть багато зла принести, але не менше подарувати і добра оточуючим. Їм не потрібна свобода, наче птах. Вони хочуть лише бачити щастя та посмішку на вустах своїх родичів. У них дуже сильна прив’язка до дому, до предків, до родини. Це сміливі люди, але не вміють розсудливо оцінювати ситуації. Ризикують вони досить часто, за що нерідко їм доводиться платити.

Лев

Непередбачувані люди ці ваші Леви. Можуть шкодувати за вчинки, але ніколи цього нікому не покажуть. Люблять так, наче останній раз. Радіють так, наче стали дітьми. Не знають вони свого призначення, та й до кінця життя не можуть його знайти.

Діва

Або найщасливіші люди на Землі, або найсумніші і зневірені. Їх легко образити, але також легко надихнути. Вони ніколи нікому не розкажуть про ваші таємниці і ніколи не зрадять того, хто зробив для них щире добро. Їхнє серце легко розбити, але дуже складно повернути їхню довіру. Замкнуті та дуже мудрі, все тримають у собі.

Терези

Легкі, світлі, яскраві та добрі. Доля слідкує за ними і дає їм віру у краще. Це добрі люди, з якими не треба боятися говорити. Дайте їм можливість бути собою. Вони ненавидять прикидатися тими, ким не є. Сум у них не затримується, а сум їм не властивий. Для них минулого немає. Вони вміють любити та вміють робити інших щасливими.

Скорпіон

Таємничі люди. Не можу зрозуміти, як до них ставитись. Хочеться поговорити з ними, дізнатися про їхню думку, але не розкриють вони вам своїх думок ніколи. Дуже прив’язуються до інших і не дають волі собі ні близьким. Дуже вразливі, хоч і не показують цього. Здійснюють помилки, за що потім докоряють себе все життя. Не можуть вони жити на самоті — надто швидко згасають.

Стрілець

Скільки у них життя, скільки енергії, сили. Такий друг потрібний кожному. Це люди розуму, чарівності, терпіння та віри у краще. Вони не сидять і не чекають, а роблять. Я бачу, як вони стараються на благо сім’ї. Помірно егоїстичні та дуже яскраві. У них дуже легко закохатися. Непокірні та дуже норовливі. Багато в чому завдяки їм наш світ є таким, яким ми його відчуваємо та бачимо.

Козеріг

Не схожі вони ні на кого. Наче власними силами. Можуть бути самі проти всіх і не здадуться ніколи. Яка у них сила укладена, лише Богові одному відомо. Немає нічого, що могло б зупинити їх на шляху до досягнення мети.  Слухайте їхні поради та цінуйте їхню увагу, адже далеко не кожному вони його можуть подарувати.

Водолій

Дуже розумні, із сильною інтуїцією. Складна, але цікава доля. Скільки думок у них у голові, стільки крапель дощу падає на землю в зливу. Їхня душа шукає світло і намагається подарувати висвітлити чужі душі. Не вистачає їм часом мудрості, щоб зрозуміти і усвідомити все, що відбувається довкола. Часом надто пізно вони осягають секрети цього життя. Чудова пам’ять, багато талантів.

Риби

Ще одні талановиті люди. Не можу побачити світ їхніми очима, але відчуваю, що вони мають свою ауру. Вона така незвичайна і така світла. Небеса піклуються про них і допомагають знайти шлях у житті. Немає в них злості, властивої багатьом. Натомість є сумніви, які треба розвіювати. Потрібно вірити у краще і навчитися бачити у всьому лише добре.

You cannot copy content of this page