Улюбленці Меркурія: знаки зодіаку, які стануть в рази багатшими в першій половинні травня

На цей раз Меркурій вибрав собі в улюбленці два знаки зодіаку, вони можуть видихнути і не боятися підступної планети.

Більш того, цим людям вдасться вирішити всі свої проблеми, просунутися кар’єрними сходами і стати багатшими.

Лев

Левів не можна назвати хорошими співрозмовниками, вони не вміють працювати в команді, часто обирають шлях лідера чи одинака. Але саме ця риса допоможе підвищити рівень фінансового прибутку Лева під час цього ретроградного Меркурія.

Леви вирішать не лише свої, а й проблеми колег. Цей крок не залишиться непоміченим, начальник обов’язково віддячить позачерговою премією або запропонує посаду, яка більше відповідає статусу діяльного Лева.

Тепер представникам цього знаку не можна зупинятися на досягнутому, вони повинні будувати плани, не звертаючи уваги на ретроградність вередливої планети, та впевнено досягати їх.

Водолій

Водолії давно відчували, що ніби їм зв’язали руки. Адже за все, що вони не бралися, було приречено на провал. Меркурій виправить ситуацію.

Для людей цього знаку настає період, коли їхні бажання та мрії виступають на перше місце. Водолії зможуть закрити фінансовий пролом і навіть збагатиться.

Головне, не боятися і довіритись долі, точніше ретроградному Меркурію, планета обрала цей знак собі у улюбленці і вже веде його до перемоги у будь-якій справі.

You cannot copy content of this page