Життєві історії
Усі знайомі на боці моєї свекрухи, а мені хоч плач. Чому я повинна виховувати чужу мені дитину? Коли я заміж виходила чоловік чітко сказав, що вихованням дитини займається його мама і він сам мало тою дівчинкою цікавиться. Але після весілля свекруха привела дитину і ось, я повинна чомусь стати їй “мамою”

Коли я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, він не приховував, що розлучений і у нього є дочка, яка живе з бабусею, тобто з його мамою. Він відвідував свою дочку всього кілька годин на тиждень. Виховання повністю лягло на плечі бабусі. До зустрічі з теперішнім чоловіком, я ніколи не була заміжня, і у мене немає дітей. Тому мене цілком влаштовував такий стан речей. Я розуміла, що мій чоловік не буде бігати між двома будинками.

Але після офіційного оформлення наших відносин, свекруха заявила, що ми повинні взяти до себе дитину, щоб дівчинка росла в повноцінній сім’ї. В першу чергу хочу відзначити, що дитина не хоче мене сприймати всі вісім років нашого шлюбу. А також, я не хочу займатися вихованням чужої мені дитини. Але свекруха не відступає. Вона навіть дозволяє собі розмовляти зі мною на підвищених тонах, намагаючись довести, що виховання дочки чоловіка входить в мої обов’язки.

Я не розумію тільки, чому до матері дитини ніхто не пред’являє претензій. Вона заводить нові відношення, роз’їжджає по курортам, а дитиною зовсім не цікавиться. Але свекруха обрала мене, як матір для внучки. Виявляється рідна мати дівчинки вийшла заміж, має ще одну дитину, а про свою дочку від першого шлюбу вирішила забути, це стосується і аліментів. Свекруха зрозуміти мене не бажає.

Мене дуже засмучує ще й той факт, що більшість знайомих підтримують свекруху. Ніхто ні слова не каже про батька і рідну маму, а ось я чомусь усім винна.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page