Успіх і виконання бажань: що чекає на знаки Зодіаку в період Рожевої повні

Найважливішою подією наступного тижня стане Рожевий Повний місяць. Астрологи радять довіритися зіркам і провести наступний період у гарному настрої та гармонії.

Овен

У Овнів настає сприятливий період, пов’язаний з успіхами на роботі, можливостями змінити імідж, фінансовим статком та гарним емоційним настроєм. У романтичній сфері Овнів очікує на баланс між «брати-давати», що позитивно позначиться на спілкуванні з партнером, і відчуватиметься як щастя.

Взаємна підтримка та турбота змусить деяких Овнів по-новому подивитися на свого партнера, розуміння, що треба розвивати здатність кохати, а не торгуватися з долею, поверне життя в інше русло.

Період Овнів порадує хорошим самопочуттям, дозволяючи навантажувати себе фізично не тільки у фітнес-клубі, а й екскурсійними поїздками наприкінці тижня.

Телець

Тельців чекає активний тиждень, пов’язаний з бізнес-процесами, але легкий і спокійний — у сфері романтики, стосунків. На робочому місці доведеться проявити всі свої здібності для досягнення поставленої мети, а стурбовані кар’єрою Тельці отримають шанс зробити черговий крок вгору.

Побачення, спільний відпочинок очікують на типових представників цього земного знаку наприкінці тижня, а виявлена ініціатива при нових знайомствах буде сприйнята позитивно другою стороною. Можливість покращити своє фінансове становище з’явиться у Тельців у середу, а шопінг у п’ятницю особливо порадує корисними та потрібними покупками.

Здоров’я Тільцям не завдасть суттєвих проблем, але ризики застуди зберігатимуться майже весь тиждень.

Близнюки

Близнюки розпочнуть тиждень із занурення у фінансові питання, більшість яких вдасться успішно вирішити. У роботі Близнюки зможуть реалізувати своє бажання рухатися вперед, якщо професійна сфера пов’язана з рекламою.

Романтична сторона життя спровокує у Близнюків ностальгічні емоції, коли спогади про минулі стосунки будуть переважати, а бажання почати все спочатку і щось зробити для відновлення контактів спонукає на дії для здійснення задуманого.

Рак

У Раків більшість справ рухатиметься за інерцією, а прояв особистої ініціативи ніяк на ситуацію вплинути не зможе. Варіант тут один – продовжувати спокійно і методично робити, що повинен, результат все одно буде, хоч і не швидкий.

Фінансова сфера вимагатиме від Раків розумної економії, оскільки заплановані надходження грошей трохи відкладуться.

Сфера особистих стосунків поставить перед Раками питання: Що буде далі?. Деяку втому від партнера відчуватимуть практично всі Раки, і найкращим способом уникнути негативних проявів буде зміна звичної обстановки, невеликі поїздки чи подорожі.

Лев

У Левів тиждень обіцяє бути веселим, коли позитивні емоції та внутрішня легкість дозволять їм впевнено почуватися у будь-яких ситуаціях. Професійна сфера порадує Левів невеликими здобутками, вдалими завершеннями проектів. Фінанси дозволять здійснити давно заплановані покупки, які тішитимуть довгий час.

Щодо романтичної сфери, то тут у самотніх Львів на горизонті намічається перспективний шанувальник, спілкування з яким може стати початком серйозних тривалих стосунків.

Левів, що перебувають у стосунках, виконаються давні бажання, пов’язані з другою половинкою. Зустрічі з друзями наприкінці тижня можуть принести нові творчі ідеї до життя Лева.

Діва

Діви протягом тижня займатимуться переважно рефлексією. Звичайно, миттєвого результату цей процес не дасть, але намітить дуже добрі перспективи для коригування своїх цілей, завдань, поведінки чи іміджу.

Дівам захочеться змін і почнуть вони, звичайно ж, із себе. Причому можливі перешкоди, відстрочки або навіть зруйновані плани не зупинять рішучості Дів, метою яких стане досягнення щастя, внутрішньої гармонії та зовнішнього успіху.

Деяке затишшя у професійній сфері звільнить додатковий час для заняття собою. Діви розпочнуть «ревізію» не лише своїх внутрішніх переконань, а й існуючих стосунків із партнерами. Очевидно, комусь із партнерів Дів цей період може не сподобатися. Фінансове становище Дів буде досить стабільним.

Терези

У Терезів продовжаться тенденції попереднього тижня, коли спокійний настрій буде тримати Терезів у стані емоційної рівноваги, дозволяючи отримувати максимальне задоволення від життя. Можливо, хтось назвав би цей стан близький до нудьги, але зараз Терезам він необхідний.

Розуміння, що незабаром життя знову увійде в активне русло, дозволить Терезам чудово відпочити від минулого і підготуватися до майбутнього.

Режим розумної економії у фінансовій сфері дозволить Терезам поповнити свої існуючі запаси приємною сумою грошей, а стан здоров’я буде стабільним.

Що ж до романтичної сфери, то тут можлива певна активність — як у плані нових перспективних знайомств, і поліпшення стосунків із партнером.

Можливість спільних поїздок чи подорожей у вихідні велика для Терезів, що народилися наприкінці вересня.

Скорпіон

У Скорпіонів буде досить благополучний тиждень, коли професійна сфера порадує досягненнями, насолодами від процесу роботи, а романтична – виконанням бажань.

Підвищення по службі чекає на тих Скорпіонів, хто своєю головною метою зробив кар’єру, а суттєва матеріальна винагорода — тих, хто займається улюбленою справою, віддаючись їй без залишку.

Прибуток від раніше зроблених вкладів може реалізуватися наприкінці тижня, дозволивши Скорпіонам досить серйозний шопінг, а подарунки, зроблені близьким людям, підвищать загальний позитивний настрій цього водного знаку.

Дружні зустрічі або вечірки, особливо проведені спільно з друзями-Левами на нейтральній території, можуть принести в життя багато нового та цікавого, особливо у сфері знайомств та романтики.

Стрілець

Стрільці майже весь тиждень будуть зайняті справами сім’ї та здоров’я.

Можливо, Стрільцям варто переглянути свої внутрішні установки, зрозуміти причини негативних реакцій на сприйняття ситуацій та дещо у собі підкоригувати.

Професійна сфера не активно поглинатиме час Стрільців, дозволивши займатися улюбленим хобі більше, ніж зазвичай.

Романтична сфера Стрільців залишиться без змін, а справи родичів вимагатимуть активної участі.

Козеріг

Козероги більшу частину часу присвятять відновленню балансу на робочому місці, оскільки неправильний розподіл сил в організації дасть привід для зловживання вашим часом. Втім, повного успіху навряд чи вдасться досягти, але робоча атмосфера до середини тижня покращиться, а продуктивність праці зросте.

Фінансова сфера змусить Козерогів задуматися про нові джерела доходу або нову роботу, поки що лише на рівні думок і припущень.

Деяке розчарування від дружнього спілкування може статися наприкінці тижня після зустрічей із компанією приятелів, а негативні емоції відрекошетять у романтичну сферу, трохи зіпсувавши Козерогам стосунки з партнерами.

Водолій

У Водоліїв тиждень обіцяє бути досить спокійним і розміреним, за винятком професійної сфери, в яку доведеться вкласти максимум зусиль. Для реалізації поточних проектів знадобиться весь професіоналізм та компетенція, а результат може бути досить скромним.

Втім, Водоліїв це не сильно засмутить, тому що решта областей інтересів цього знаку будуть набагато благополучнішими і перспективнішими. Здоров’я дозволить зберігати високий енергетичний потенціал протягом усього тижня, а активні переміщення, зустрічі, комунікації дадуть додатковий стимул розвитку представникам цього знаку.

Романтична сфера радуватиме Водоліїв знаками уваги з боку другої половинки, а побачення та знайомства наприкінці тижня можуть стати початком нових серйозних стосунків.

Риби

Рибам тиждень принесе конфліктні ситуації у професійній сфері, але стабільність та легкість у особистих стосунках. Можливі суперечки чи непорозуміння зі співробітниками можуть спровокувати Риб на необдумані дії, які ще більше посилять ситуацію.

Найкращим варіантом стало б залучення до вирішення проблем незацікавленої особи, яка допоможе оцінити ситуацію з боку.

Романтична сфера порадує Риб подарунками та знаками уваги з боку других половинок, а незначні взаємні протиріччя лише додадуть гостроти емоціям.

Родичі чи діти вимагатимуть додаткової уваги від Риб у другій половині тижня та, можливо, фінансових витрат на вирішення проблем.

You cannot copy content of this page