Успіх у бізнесі та коханні: названі найвдаліші дні літа 2023 року

Успіх у бізнесі та коханні: названі найвдаліші дні літа 2023 року

Літо – пора року, яка хочеться прожити максимально яскраво.

Для сприятливіших обставин можна підганяти свої плани під найвдаліші дні літа. Про те, на які дати ці дні випадуть у 2023 році, розповіла біоенерготерапевт, таролог та ясновидець Галина.

Липень

Гармонія Місяця та Сонця дасть потрібну енергетику вже з першого дня липня. Так, у цей час вирішаться усі старі справи у бізнесі.

Підприємці та люди, які працюють у маркетингу та соціальних мережах, відчують успіх у середині липня — 14-го та 15-го числа. Ці дні дуже хороші для просування бренду, запуску акцій та публічних виступів.

Вдасться швидко знайти свого покупця, який довго користуватиметься запропонованим товаром чи послугами.

27 та 28 липня будуть вдалими для налагодження особистих стосунків. Неодружені зможуть зав’язати потрібні знайомства, а пари зміцнити свій зв’язок. У ці дні добре робити пропозиції руки та серця.

Рекомендується у зазначені дати виглядати максимально привабливо. Це допоможе вам надовго закріпити успіх при собі. Будьте щирими із співрозмовником, цікавтеся його життям, відвідуйте культурні заклади разом.

Серпень

В останньому місяці літа буде лише чотири вдалі дні, під час яких можуть відбутися кардинальні зміни у житті.

З 12 на 13 серпня добре проводити весільні церемонії, сімейні зустрічі із врученням подарунків, а також підписувати важливі папери. Будь-який захід у ці дати пройде з розмахом, в оточенні великої кількості людей.

Наступний сприятливий період місяця – 24 та 25 серпня. Це гарний час, щоб закрити старі завдання та завершити складні справи.

You cannot copy content of this page