Киев
Утворилося справжнє озеро: у Києві через зливу затопило вулицю

У Дніпровському районі Києва після сильного дощу затопило вулицю Фанерну. Про це передає кореспондент «112 Україна» з місця подій.

Внаслідок затоплення вулиці рух по ній було паралізовано, а для його нормалізації комунальним службам довелося відкачувати воду.

«На вул. Фанерній не можна ні пройти, ні проїхати через кількість води внаслідок дощу. Потрапивши у воду, одним водіям доводилося виштовхувати свої автівки з води, інші все одно долали водні бар’єри, при цьому суттєво знижуючи швидкість. Ймовірна причина такої кількості води – це водовідведення, яке погано працює. Ми мали нагоду поспілкуватися з диспетчерами з «Київавтодору» у Дніпровському районі, де нам повідомили, що на місце представники виїжджали, вони викачували воду», — передає кореспондент.

Попередньо причиною затоплення вулиці стала погана дорожня система.

Читайте також: Щось летіло і крутилося, як paкета, потім ось така хмара: українців вpaзило неймoвірне явище в небі(фото)

«Кажуть, що передали інформацію до ДСНС, і зазначають, що причина – погана дорожня система, яка не впоралася з великими об’ємом води через сніг, в результаті канал вийшов з берегів. Також кажуть, що поруч розташована станція «Київводоканал» і зараз цим мають займатися саме представники цього підприємства. Ми бачили, що декілька машин застрягали, але їх вже витягли і вони продовжили рух. Рівень вони, на нашу думку, сягає 40 см. Місцеві мешканці зазначають, що весь час потерпають від затоплень вулиць», — розповіла кореспондент.

facebook