Без рубрики
Увага!!! ДОЇЗДИЛИСЬ!!! Українцям заборонять в’їзд до Польщі, без нової довідки!!! Попередьте усіх

Епідемія небезпечної хвороби спонукала владу до розробки резонансного проекту закону

Таким чином збираються попередити поширення кору.

Відповідно до проекту закону іноземцям, не щепленим від цього захворювання, можуть заборонити в’їзд до Польщі. Цю інформацію підтвердив міністр здоров’я РП Лукаш Шумовський.

В країні стурбовані захворюванням, яке «йде зі сходу».

«Польські громадяни в безпеці. Вакцинація більше 95 відсотків населення захищає нас від епідемії », – запевнив міністр.

Повідомляється, що головний санітарний інспектор Ярослав Пінкас заявив, що «своєї кору» в Польщі немає вже кілька років, а нові випадки захворювання «занесені з-за кордону». На його переконання, довідки про вакцинацію слід вимагати, в першу чергу, у іноземців, які перебувають в Польщі тривалий час. І особливо у тих, хто працює з дітьми.

За останньою інформацією, кількість захворювань на кір в Мазовецькому воєводстві збільшилася до 18 осіб.

Основною причиною спалахів кору в Міністерстві охорони здоров’я називають низький рівень вакцинації населення. Для захисту від кору, згідно з календарем щеплень, необхідно отримати дві дози вакцини КПК. Вакцина проти кору, паротиту та краснухи є у всіх областях в достатній кількості.

Кір проявляється високою температурою, нежиттю, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювота і понос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією або викликати ураження головного мозку. Особливо небезпечна кір для вагітних.

Приблизно у третини вагітних інфекція викликає передчасні пологи – це пов’язано з крововиливом в плаценту і матку. У 15% кір в перші тижні вагітності може в подальшому призвести до каліцтва плоду.

Джерело

facebook