Життєві історії
Уже 22 роки я живу з таємницею, яка їсть мене з кожним роком все більше. Розумію, що після того, як зізнаюсь моє життя вже ніколи не стане колишнім. Але носити це в собі, сил не маю

У нас з чоловіком прекрасна сім’я. Хоч ми рано дуже і одружилися, але сімейне життя у нас і зараз ладиться. Сильно ми вміємо іти на компроміси, тому відносини збережені на початковому рівні.

Однак була у нас одна історія на самому початку. Коли ми одружилися, у чоловіка з’явилася його колишня дівчина, яка перед цим його покинула. Чоловік цілий рік місця собі не знаходив, поки зміг її забути. Я дуже не хотіла аби вони зустрічались.

Як би нерозумно це звучало, але мої побоювання виявилися марними. Вони все ж таки зустрілися. Спочатку зустрічі проходили в людних місцях, в цьому випадку мені було спокійно. Але, з часом, зустрічі стали триваліше, а у мене закралася підозра, що колишні закохані стали усамітнюватися. Ця думка не давала мені спокою ні вдень, ні вночі. Не можу сказати, що ставлення чоловіка в мою сторону змінилося, але і цей факт не давав мені гарантію того, що між ними нічого не відбувається.

Явних доказів у мене не було. Однак відчуття було нехорошим. У такому режимі ми прожили близько місяця. Між мною і чоловіком все було прекрасно, але він продовжував зустрічатися з нею. Я намагалася його розпитати про ці зустрічі, але він відразу уникав відповіді, намагаючись не вдаватися в подробиці.

Так тривало б і далі, але в один вечір чоловік не повернувся вчасно додому. Це була найдовша ніч в моєму житті. У голові постійно виникали образи того, як вони разом проводять цю ніч. Час здавався нескінченним. Зустрівши світанок за столом на кухні, я нарешті почула , що чоловік повернувся. Чоловік виглядав дуже втомленим і не виспався. Мені не потрібні були слова, щоб зробити висновки про те, що трапилося. Він роздягнувся і відправився в спальню. Не роздягаючись, заснув на ліжку через хвилину після того, як голова торкнулася подушки.

А я привела себе в порядок, я зібралася і пішла в улюблений ресторанчик, попередньо зателефонувавши давньому залицяльникові, чия увага я старанно ігнорувала весь цей час.

День пройшов як в тумані. Спочатку ми провели кілька годин в ресторані, а після поїхали до мого співрозмовника додому. В той момент я ясно усвідомлювала, що збираюся зробити. Але моя образа була настільки сильна, що розум відключився і піддався емоціям.

Додому я повернулася пізно ввечері. Чоловік прокинувся тільки через годину після мого приходу. Ми повечеряли, і він розповів мені про те, що відбувалося в його житті за останній час. Як виявилося, колишня дуже занедужала. Наразі вона в стаціонарі на обстеженні. Після, вона повернеться до себе додому, отже наш шлюб буде збережено.

Зрозумівши, яку помилку я зробила, я ледь не заплакала. І тоді я вирішила, що не буду ніколи згадувати і говорити про це. Згодом забуду, і все мине.

Тиждень тому ми відсвяткували 22 річницю нашої сім’ї. Чоловік з колишнім обожнюванням дивиться на мене. Але я знову згадала про той випадок. Совість просто заїдає мене. Я розумію, що брехня руйнівна сама по собі, але і ця правда принесе тільки нещастя. Не можу прийняти рішення. Чи варто все розповісти і жити спокійно ?!

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page