Без рубрики
В Індії на жителів села напала невідома істота

У минулому році з індійського штату Одіші приходили дивні повідомлення про напад загадкових звірів на сільських кіз і овець. Так 28 червня в районі села Наілі було знайдено відразу 150 (!) Убитих кимось овець.

Місцеві жителі при цьому губилися і не могли зрозуміти, що за звір нападає на їх худобу. А адже місцеві прекрасно знають навколишніх хижаків і їх тактику видобутку їжі.

Незважаючи на те, що офіційно було сказано, що овець роздерли вовки, серед селян пішли чутки про чупакабру. Просто жоден вовк не нападає на вівцю лише заради того, щоб вигризти з неї печінку і не чіпати нічого іншого.

Тоді ж по Одіші ходили чутки, що загадкові звірі або звір нападає і на людей, але підтверджень тому не було.

І ось восени 2018 року дивний хижак схоже повернувся і на цей раз наніс візит в сусідній штат Махараштра. І на цей раз вже офіційно повідомляється про напад на людей. Всього поки постраждало 12 осіб, ніхто з них не був убитий або навіть серйозно поранений, але люди дуже налякані.

Як повідомляє The Times of India, непізнаний звір напав на мешканців села Даподі в районі Пуна. Хтось запевняє, що це леопард, інші кажуть, що це тигр або навіть гієна. Однак тактика нападів леопардів і гієн не схожа на те, що сталося в Даподі, а якби там був тигр, люди б не відбулися в основному легкими подряпинами.

Крім того, ніхто з 12 постраждалих не зміг толком описати зовнішність нападника на нього звіра.

Джерело

facebook