Без рубрики
В операційній дуже кричить ваш малюк … Не хотіла писати … Але потім подумала, що це жахлива, ганебна дикість і про неї повинні знати !, — українка

Не хотіла писати, тому що надто особисте. Але потім подумала, що це жахлива, ганебна дикість і про неї повинні знати!

Вчора, до нашого нещастя нам довелося скористатися послугами цілодобового травматологічного відділення КУ «Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні« Дніпропетровської обласної ради ».

Дитина злазить з дерева і розпоров собі ногу гілкою. Рана була неглибока, але довга. Довелося терміново їхати в лікарню.

Залишу опис емоцій, які відчувають батьки в момент, коли твоя дитина плаче, боїться операційної та майбутньої процедури. Це всім зрозуміло.

Так ось. Уявіть картину. В операційній дуже несамовито кричить ваш малюк. Виходить лікар і заявляє, що треба «зашивати». Кличе вас в кабінет і пише список препаратів, які треба купити, щоб провести маніпуляцію. На мій коментар про те, що в лікарні повинні бути препарати, лікар відправляє мене «на стенд із залишками».

«Добре, давайте швидше починайте, я зараз все куплю», кажу я в розгубленості. В операційній в очікуванні сидить моя дитина, до якого мені не можна. Будь-яка мама буде мріяти про те, щоб це швидше закінчилося.

«А чим я вам почну, якщо нічого немає?», Запитує мені лікар-травматології.

Я, не дивлячись в папірець, відправляю чоловіка в найближчу аптеку і нервово перетинаю коридор в обидві сторони, здається, мільйон разів. Чоловік приносить ліки, я відкриваю пакетик .. ІІІ .. про ЖАХ .. там бинт, йод, шприц і місцевий наркоз.

Тільки уявіть, в цілодобовому травматологічному відділення дитячої лікарні немає бинтів і ЙОДА!

Хоча, як виявилося, бинтів на цю дату було більше 8 тисяч в лікарні, а шприців майже 4 тисячі!

А ургентного дитини будуть тримати в операційній, що не починаючи процедуру до тих пір, поки батьки цього не куплять!

Це неймовірна дикість, від якої мене трясло не менш, ніж від самої ситуації з травмою.

Потім я подивилася на стенд із залишками, потім на сайт із залишками http://dnipro.liky.ua/#/medicationInHospital/499, потім задала питання лікаря, хто так розподіляє ліки між відділеннями? Але моє запитання залишилося без відповіді.

258 грн. коштували препарати за списком лікаря. 258 грн., Які у мене були. А якби на моєму місці була мама, у якої їх немає або грошей не виявилося б у мене?

І це не риторичне, а цілком конкретне питання, на який я вимагаю відповіді від керівництва лікарні та обласної влади!

facebook