Україна
В Україні розпочався весняний призов 2019: що потрібно обов’язково знати всім чоловікам призовного віку

Уряд затвердив параметри весняного призову в армію солдатів термінової служби. Військкомати збираються призвати 18 752 солдат у період з квітня по червень 2019 року. Джерело

З них 9000 приєднаються до ВСУ, 600 поїдуть в Держспецтрансслужбу, 5152 стануть членами Нацгвардії і 4000 поїдуть в Держприкордонслужбу.

Міноборони виділив 73,8 млн. грн., з яких солдатам виплатять по 3 842 гривні разової матеріальної допомоги. На підготовку і проведення призову з бюджету виділили 1,7 млн. грн.

Більшість солдатів Міноборони збирається призвати з Дніпропетровській області (1750 осіб). У Києві та Київській області закличуть 1560 осіб.

Читайте також: Синоптики розповіли про погоду на квітень: зима знову наступає на українців

На третьому місці Харківська (1305 осіб), на четвертому – Одеська область (1050 осіб).

Раніше повідомлялося, що напередодні старту весняного призову до лав української армії все частіше в мережі з’являється інформація, що нібито українців призовного віку “виловлювати” на виборчих дільницях 31 березня.

Зазначимо, стартує весняний призов в Україні 1 квітня. У цьому році він займе три місяці і закінчиться тільки в кінці червня.

Військкомати планують залучити до Збройних сил кілька десятків тисяч новобранців.

Українцям нагадують, що офіційним приводом прийти у військкомат може бути тільки повістка. Її вручає особисто в руки представник військкомату, а призовник зобов’язаний розписатися про отримання повідомлення.

Потім він повинен прийти у зазначений час у військовий комісаріат за місцем проживання.

facebook