Україна
В Україну йде тепло: прогноз погоди на тиждень

Нарешті в Україну прийшла весна, правда, поки що тільки календарна – перший день березня не порадував ні теплом, ні сухістю.

Якої  ж погоди чекати в найближчі дні. Джерело

У суботу, 2 березня опади у вигляді снігу випадуть тільки в східній частині країни – в Сумській, Харківській, Донецькій і Луганській областях. У решті регіонів сухо.

Тепла поки немає: в західних областях вдень в середньому від 0 до +2 градусів, в центрі, на півночі і в східних областях від -1 до +1 градуса, на півдні від +2 до +5 градусів.

А ось в неділю, 3 березня по всій Україні сухо і солнечно.Столбік термометра піде вгору, причому найсильніше в західних областях – там вдень від +6 до +8 градусів.

У центральних і північних і південних регіонах від +3 до +5 градусів, на сході найхолодніше – вдень від 0 до +2.

Читайте також: У скільки обійдеться 8 березня і які подарунки популярні в цьому році

У понеділок, 4 березня в північній, східній і центральній частинах країни очікуються дощі.

Температура повітря вдень у західних областях від +10 до +12 градусів, в центральних і північних від +6 до +8, на сході від +3 до +5 градусів, в південних регіонах від +7 до +9.

У вівторок, 5 березня дощі накриють північні і західні області.

Вдень на заході від +8 до +12 градусів, в центральних областях від +10 до +12, на півночі від +7 до +9, у східних областях від +5 до +10, і на півдні від +10 до +14 градусів .

У середу, 6 березня опади знову тільки на заході і на півночі, на решті частини України сухо. Стовпчик термометра коливатиметься в межах.

facebook