В які дати листопада та грудня можна солити та квасити капусту + рецепт

В які дати листопада та грудня за місячним календарем можна солити та квасити капусту + рецепт

Квашена капуста — давні ласощі, заряджені корисними властивостями та дивовижним смаком. Процес її приготування був із магією місячного календаря, де певні дні вносять особливу енергію. У статті дізнаємося хороші дати, коли буде доречно солити та квасити капусту у листопаді та грудні 2023 року.

Коли солити та квасити капусту за місячним календарем у листопаді 2023

У листопаді 2023 року, згідно з місячним календарем, слід звернути увагу на певні дати для засолювання капусти. Оптимальні періоди для цього сприятливого процесу наступають 7-11 та 15-18 числа. Ці дні мають особливий вплив, що сприяє збереженню корисних властивостей капусти.

Однак варто уникати соління 5 і 19 числа, включаючи дні молодика та повного місяця, тому що їх енергетика не сприятлива для цього процесу. Також не рекомендується проводити засолювання 1, 12-14, 22-24, 27-28 числа у листопаді 2023 року, оскільки ці дати не принесуть успішного результату.

Дуже гарні дати грудня

Підійдіть до приготування квашеної капусти у грудні 2023 року з особливою увагою до дат. Сприятливі періоди для засолювання наступають 5-8 числа та першій половині 9 числа місяця. Ці дати обіцяють успішне завершення процесу квашення, зберігаючи всі корисні властивості капусти.

Однак варто уникати 4 та 19 числа, а також 3, 10-11, 20-21, 24-26 грудня 2023 року, оскільки енергія у ці дні може негативно вплинути на процес засолювання.

Рецепт чудової квашеної капусти

Процес приготування квашеної капусти – це не лише ритуал, а й мистецтво. Виконуйте цей рецепт для отримання чудового результату.

Наріжте качан капусти і подрібніть дві великі моркви.

Закип’ятіть 2 літри води, розчиніть у ній 3 ст. ложки солі і залиште остигати.

Розминаємо капусту з морквою руками і укладаємо шарами в стерильну скляну банку, акуратно утрамбовуючи.

Додайте за бажанням насіння кмину, гірчиці, коріандру, кропу, розмарину, базиліку, листя м’яти та шматочки чилі.

Залийте овочі охолодженим розсолом до верху банки.

Дайте капусті відпочити 2 дні, не прикриваючи нічим. У цей час періодично проколюйте її довгим ножем до самого дна, щоб виходив газ.

На третій день вилийте розсіл, додайте|добавляйте| в нього 2 ст. ложки цукру. Залийте капусту, закрийте кришкою банку і приберіть в холодильник на добу. Результат – чудова квашена капуста, соковита та насичена смаком!

Взявши до уваги місячний календар і дотримуючись цього простого рецепту, ви створите квашену капусту, що зберегла свої корисні властивості та насичену чудовим смаком.

You cannot copy content of this page