Украина
Вакарчук залишається у трійці лідерів рейтингу кандидатів у президенти – опитування

Соціологічні дослідження показують, що у трійку лідерів електоральних симпатій українців на посаду президента України на сьогодні входять чинний Президент України Петро Порошенко, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та лідер музичного гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Оновлені дані опитування оприлюднила соціологічна група «Рейтинг», пише «24 канал».

На питання про електоральні вподобання у разі, «якщо б вибори президента України відбулися наступної неділі», 12,1% респондентів з тих, хто має намір піти на вибори, віддали б свої голоси за Тимошенко.

Порошенка готові підтримати 10,6% опитаних, а за Святослава Вакарчука готові проголосувати 7,4%.

По 6,4% голосів у разі виборів наступної неділі набрали б лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко та лідер партії «За життя» Вадим Рабинович.

6,2% опитаних готові проголосувати за лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 5,4% набрав би лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко.

23,3% опитаних визнали, що наразі не визначились, за кого б голосували на президентських виборах.

Водночас 17,1% респондентів відповіли, що взагалі б не йшли на вибори, якщо б вони відбувались наступної неділі.

За даними соціологів, до другого туру виборів найбільш ймовірно потрапляють Порошенко та Тимошенко і у такому разі лідерка «Батьківщини» виграє вибори у чинного президента з перевагою у 6%.

Соціологічне дослідження проводилося у період з 22 до 30 листопада 2017 року. Загалом було опитано 2000 респондентів. Похибка може становити 2,2%.

facebook