Без рубрики
Валерій Синельников: «Ліки від будь-якої хвороби відомо давно!»

Валерій Синельников — відомий лікар-терапевт, гомеопат, а також автор науково-популярних книг про здоров’я і психології. Його видання знайшли свого читача в країнах колишнього СНД. Більшість його праць присвячені темам відповідальності і розуміння того, що кожна дія людини тягне за собою серйозні наслідки.

Валерій Синельников

У книзі «Возлюби болезнь свою» автор закликає дотримуватися режиму дня і харчування, шанобливо ставитися до природи, спадщини предків і уважно стежити за своєю мовою. Велика увага Синельников приділяє області підсвідомості.

Автор вважає, що саме психологічні, підсвідомі проблеми є початком всіх хвороб. Наша редакція зібрала найвлучніші цитати з цієї книги, тут є над чим поміркувати …

«Ні в якому разі не належите до хвороби як до чогось поганого, навіть якщо ця хвороба смертельна. Не забувайте, що цю хворобу створив ваш підсвідомий розум, який завжди і скрізь піклується про вас. Значить, на це були свої вагомі причини.

Не поспішайте лаяти свій організм і свою хворобу. Відмовтеся від боротьби з хворобою. А навпаки, подякуйте Бога, свій підсвідомий розум за цю хворобу. Подякуйте саму хворобу. Навіть якщо це звучить дивно — зробіть це ».

«Хвороба — це сигнал про порушення рівноваги. Нервові закінчення дають нам знати про те, що в певному місці нашого організму щось відбувається не так.

Біль — всього лише здорова нервова реакція, яка хоче сказати нам: «Гей, дорогий, є щось, на що ти повинен звернути увагу». І якщо людина не звертає належної уваги або заглушає біль таблетками, то підсвідомість людини зробить біль сильніше ».

«Зниження артеріального тиску, аж до непритомності, означає, що ви втрачаєте життєву силу, не вірите в себе, в свої сили і можливості, намагаєтеся уникнути конфліктних ситуацій, піти від відповідальності. В такому випадку стає неможливим повноцінне переживання дійсності ».

«Якщо у вас з’явилася проблема в особистому житті або хвороба — це сигнал вам про те, що у вашому житті, у ваших думках стався застій».

«Дуже важливо, щоб хворий людина усвідомила, що сучасна медицина лише полегшує страждання, пригнічуючи хвороби або усуваючи їх наслідки. Філософія сучасної медицини проста: прибрати слідства, не рахуючись з причинами хвороби ».

«Ми можемо впливати на свої думки, емоції і поведінку. Ми можемо впливати на навколишній світ. Піклуючись про чистоту своїх помислів, ми піклуємося про своє здоров’я ».

«Якщо людина постійно пригнічує в собі такі емоції, як роздратування, гнів і злість, починають страждати печінку, суглоби, органи дихання та інші органи і системи організму. Невиражені почуття починають накопичуватися в тих органах, які відповідальні за їх вираження ».

«Якщо людина починає внутрішньо змінюватися, то він виліковується сам і навколо себе створює особливий простір, яке благотворно позначається на його оточенні».

«Хронічне підвищення артеріального тиску свідчить про те, що ви живете в стані стресу, загрози для себе або своїх близьких».

«Рак — хвороба ВИЛІКОВНА. І тут недостатньо впливу традиційних засобів: хімії, опромінення, оперативного втручання. Все це пригнічує хвороба і дає тільки відстрочку, тому що не усуваються причини хвороби. Адже рак — це хвороба всього організму. Лікування від ракової пухлини — це перш за все позбавлення від ракового світогляду ».

А ти згоден з висловлюваннями відомого лікаря? Обов’язково поділися своєю думкою з цього приводу в коментарях!

facebook