Ваші шанси на успіх сьогодні великі, як ніколи – точний гороскоп на 18 лютого для всіх знаків

Овен
Сьогодні все цілком і повністю залежатиме від вашого бажання. Бажання ж ваші можуть виявитися якими завгодно, але не легковажними. Будьте сміливішими, якщо ви й наламаєте дров нині, то тільки в прямому, а аж ніяк не в переносному значенні.

Телець
Сьогодні все просте, знайоме і корисне у вас викликатиме однозначну реакцію – моторошну нудьгу. Якщо ви хочете провести цей день весело, доведеться здорово напружити уяву.

Близнюки
Ви потребуєте певної кількості змін. Якщо зміниться погода – можете не смикатися, якщо вона змінюватися не побажає, доведеться щось змінити самому.

Рак
Ви дуже багато віддали свого часу, сьогодні, можливо, щось до вас повернеться. Треба сказати, результат цього обміну може бути дуже своєрідним.

Лев
Сьогодні постарайтеся всіляко придушити у собі бажання на щось поскаржитися. В іншому випадку обов’язково знайдеться хтось, хто охоче пояснить вам, що ви ж у всьому і винні. Навіть якщо це – правда, настрої вона не покращить.

Діва
Подумайте про гроші. Якщо ця думка вам неприємна, випийте каву та ще раз подумайте. Приємніше вона, можливо, не стане, але, якщо думатимете довго і старанно, протягом дня вас обов’язково відвідає чудова ідея, безпосередньо пов’язана з цією темою.

Терези
Сьогодні не найвдаліший день для побудови планів, що особливо далеко йдуть. Вони навряд чи виправдаються, а день буде втрачено.

Скорпіон
Постарайтеся не відкладати у довгий ящик складання порядку дій на сьогоднішній день. Чим раніше ви розберетеся з цим питанням, тим меншою буде ймовірність, що вас звинуватить у бездіяльності у відповідальний момент.

Стрілець
Сьогодні не варто пов’язувати себе якимись умовностями. Це не надто добре у вас вийде, та й задоволення не принесе. Зате в якості вільного художника ви цілком можете створити щось, що заслуговує на існування.

Козеріг
Сьогодні може статися цікава помилка – вас приймуть за когось іншого. Так що не варто особливо дивуватися, якщо абсолютно незнайома вам людина раптом лясне вас по плечу і дізнається про здоров’я вашої улюбленої такси.

Водолій
Ваші шанси на успіх сьогодні великі, як ніколи. Ваші суперники можуть перемогти лише в тому випадку, якщо зможуть спровокувати вас на різку зміну курсу діяльності.

Риби
Ваші зусилля не залишаться непоміченими, але великого успіху не дадуть. Нехай ваші справи говорять самі за себе, а вам краще помовчати сьогодні.

You cannot copy content of this page