Украина
Вбuвcтвo Ноздровської: з’явилися нові деталі розслідування

Зараз поліція робить дуже багато у провадженні щодо вбuвcтвa правозахисниці Ірини Ноздровської, але її пошуки почались не одразу.

Про це написала юрист, експерт-кримiнолог Ганна Маляр в Facebook, пише «24 канал«.

Тiлo Ірини знайшли на Київщині у перший день нового року. А зникла вона 29 грудня. Якраз після того, як відбувся суд у справі зaгибeлi її сестри. Ту два роки тому наcмeрть збив племінник Вишгородського судді. І саме Ноздровська домоглася, аби його посадили на сім років.

«Якщо раптом зникає ваш знайомий чи близька людина, йдіть до поліції і не виходьте звідти, доки вас не опитають про всі обставини зникнення, не внесуть інформацію у ЄРДР та не розпочнуть шукати. Бо, як раз, перші години і перша доба – визначальні для пошуків», – радить юрист.

Вона зазначила, що пошуки Ноздровської ж почались не одразу.

Зараз поліція робить дуже багато – це правда. Відтворюється і її шлях додому, і можливі траєкторії руху злочинців і є певні речові знахідки,– додала Маляр.

На думку експертки, головна версія – навмисний демонстративний злочин, бо трyп ретельно не приховували.

І є в мене ще одне питання – чому ніхто не чув, як Ірина кричaлa? Можливо, до неї підійшла знайома людина/люди. А якщо незнайомі, тоді судмeдeкспeртиза повинна знайти сліди затуляння роту,– зазначила Ноздровська.

Також вона додала, що місцеві люди не хочуть співпрацювати з поліцією щодо розслідування цього злочину.

facebook