Без рубрики
Вчені довели, що чоловікам все одно, з ким займатися інтимом

Довгий час чоловіків звинувачували в тому, що вони судять про жінок тільки за зовнішністю. Однак, як показали дослідження, змусити грати чоловічі гормони може навіть сама пересічна на вигляд панянка, пише dvorec.ru.

Дослідження, в якому брала участь група студентів чоловічої статі у віці від 21 до 25 років, показало, що рівень гормону тестостерону підвищується на один і той же рівень незалежно від того, чи розмовляє чоловік з привабливою молодою дівчиною або з дівчиною, яка чоловікові не особливо подобається .

Учасникам експерименту виявилося досить провести 5 хвилин у кімнаті з незнайомкою, яка не всім молодим людям здалася однаково привабливою, щоб рівень тестостерону у кожного піднявся в середньому на 8%. Автори дослідження вважають, що рівень тестостерону підвищується автоматично і може бути несвідомої реакцією організму на присутність представниці жіночої статі.

Як повідомляє газета Daily Telegraph, побічним ефектом підвищеного вмісту тестостерону можуть з’явитися і більш наочні поведінкові ознаки. Зокрема, чоловік починає розправляти плечі, пріосанівается, активно жестикулювати і навіть, в деяких випадках, роздувати ніздрі.

По всій видимості, говорять вчені, підвищений рівень гормону підштовхує чоловіків і до того, щоб розповідати жінці небилиці про свою роботу, успішну кар’єру, освіту і величезну зарплату.

Молодим людям, які брали участь в експерименті, не повідомили про його цілях. Перед початком у них взяли зразки слини, щоб визначити поточний рівень гормону, після чого учасник експерименту передавався в іншу кімнату, де йому пропонували вирішити числовий кросворд судоку. Але судоку був тільки приводом для подальшого.

Слідом за випробуваним організатори експерименту приводили в ту ж кімнату ще одного незнайомого учасника, чоловіка або жінку, причому якщо це була представниця слабкої статі, то її зовнішність відповідала середньостатистичним уявленням про жіночу привабливість.

Згідно з легендою знову ввійшли також належало зайнятися вирішенням головоломки, але організатори «помилково» приносили для них не ті варіанти і покидали кімнату, щоб виправити помилку. В результаті випробовуваний і «підсадна качка» залишалися наодинці протягом п’яти хвилин.

Після цього екзаменатор приносив «правильний» варіант кросворду і залишав приміщення разом з «підсудний качкою», залишаючи піддослідного на 15 хвилин для виконання завдання. По закінченні цього часу брався другий зразок слини.

Порівняння зразків показало, що рівень тестостерону після 5-хвилинного перебування наодинці з жінкою зростав на 7,8%, а у молодих людей, які були володарями більш агресивного і домінуючого темпераменту, цей показник виявився ще вище. У той же час, якщо випробуваного залишали одного з чоловіком, рівень тестостерону ніяк не змінювався.

Учасників експерименту попросили оцінити ступінь привабливості жінки, яка перебувала з ними в одній кімнаті. Результати показали, що різні оцінки не вплинули на величину зміни рівня тестостерону, який у всіх випадках виявився однаковим.

Керівник дослідження Ліандер ван дер Меай з університету Гронінгена каже, що виявлене підвищення рівня тестостерону може бути «автоматичної реакцією чоловічого організму, яка активізує рецептори в органах і нервовій системі, готуючи людське тіло до залучення представниці протилежної статі».

На думку голландських дослідників, залучення протилежної статі є кінцевою функцією тестостерону. Саме гормон відповідальний за зміни в зовнішності і поведінці, які покликані посилити привабливість.

На користь цієї гіпотези говорить той факт, що домінантне поведінка чоловіків підвищує їх привабливість в якості кандидата на побачення, а також результати іншого дослідження, які говорять, що чоловікам, що демонструє домінантне поведінка, частіше вдається успішно контактувати з жінками.

джерело

facebook