Вдалі дати вересня: коли варто брати відпустку, щоб не зіпсувати собі життя у ретроградний Юпітер

Вдалі дати вересня: коли варто брати відпустку, щоб не зіпсувати собі життя у ретроградний Юпітер

Перехід від літа до осені завжди супроводжується змінами, і вересень, перший осінній місяць, надає нам унікальну можливість приділити час відпочинку та саморозвитку.

Проте в цей період можна зіткнутися з впливом ретроградного руху планети Юпітер, що може негативно вплинути на життя. Коли ж краще взяти відпустку, щоби не зіпсувати її?

Характеристика періоду

Починаючи з 4 вересня, очікується поєднання ретроградного руху Юпітера з тригоном до осіннього Сонця. Це явище приноситиме радість та оптимізм. Особливо воно корисне для тих, хто відчуває смуток чи депресію. Дует Сонця та Юпітера, як вважається, не лише забезпечить психологічну підтримку, а й надасть реальні рішення для здійснення найсміливіших планів.

Такий період стане часом переоцінки цінностей та можливості для саморефлексії. Він надає відмінну платформу для того, щоб провести свою відпустку з максимальною користю.

У цей період легше звернутися до внутрішньої мудрості та отримати глибоке розуміння того, що справді важливо у житті. Такий стан може допомогти знайти нові шляхи для вирішення труднощів та розширення кола спілкування, а також сприяти гармонійним відносинам із оточуючими.

Коли варто брати відпустку у вересні, щоб не зіпсувати собі життя у ретроградний Юпітер

Коли ж слід вибрати дату для відпустки у вересні, щоб максимально використати ці сприятливі дії? За словами експерта, є дві важливі дати цього місяця.

Перша дата – 10 вересня. Цього дня Місяць буде у знаку Лева, що вважається часом, коли зростає дух авантюризму та пристрасть до подорожей.

Якщо ви плануєте осінню відпустку, то 10 число може стати ідеальним часом для початку нових пригод.

Незалежно від напрямку, обраного для подорожі, очікуються веселощів, захоплюючих подій та незабутніх вражень.

Друга дата – 23 вересня. У цей час починається осіннє рівнодення з рухом Сонця на знак Терезів та опозицією до Нептуна.

Це поєднання, на думку фахівця, спонукає уяву та фантазію, що допоможе втілити в життя всі ваші оригінальні ідеї. Відпустка, що починається з 23 вересня, обіцяє бути активною та унікальною, наповненою креативністю та самовираженням.

You cannot copy content of this page