Ведичний гороскоп на жовтень 2023 року: найбільшу небезпеку становлять різкі дії та імпульсивні вчинки

Овен

Висхідним Овнам не уникнути конфліктів в особистому та сімейному житті. Їм буде важко взаємодіяти та вибудовувати стосунки з іншими людьми. Може настільки накипіти, що ви зважитеся на розрив або розлучення. І не забувайте стежити за своїм здоров’ям. Пам’ятайте, що нерви дорожчі.

Телець

Висхідні Тельці будуть перебувати у стані боротьби не тільки зі злом, а й з усім навколишнім світом. Для боргів і кредитів час вкрай несприятливий, а для прояву наполегливості, рішучості та сили волі — найкращий. Звертайте увагу на знаки, довіряйте передбаченням.

Близнюки

Діти будуть використовувати терпіння Близнюків і час від часу зводити їх з розуму. Можливі жаркі суперечки та нерозуміння один одного. Шукайте компроміси, обговорюйте, домовляйтесь. Інвестиції та вкладення коштів не принесуть очікуваної вигоди. У ігри грайте тільки «на інтерес» і не вплутуйте в сумнівні авантюри.

Рак

Раки наповнені внутрішніми протиріччями та нездатністю почуватися щасливою людиною, навіть коли все складається сприятливо. Потрібно вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю або несподіваним від’їздом з дому, що ще більше додасть смутку. Бережіть стосунки з мамою, не сваріться.

Лев

Висхідні Леви гостріше за інших відчуватимуть брак енергії, бо Сонце для них, немов батарейка. Але, як найсильніші та рішучі, вони будуть битися до останніх сил, досягаючи бажаного шляхом спілкування, комунікацій та нових знайомств. Можливі недалекі переїзди.

Діва

Дів не відпускає занепокоєння, пов’язане з фінансами. Працювати потрібно більше, ніж звичайно, а на додаткові доходи навряд чи можна розраховувати. Не впадайте у відчай і підтримуйте свій ентузіазм. Кому не щастить із грошима, пощастить у коханні.

Терези

Висхідним Терезам буде складно спертися на самих себе. Вони як ніколи намагатимуться знайти собі партнера, з яким розділять тяготи непростого місяця. Дбайте про себе самі, ретельно стежте за зовнішнім виглядом, щоб щодня виглядати «на мільйон». Не витрачайте енергію на грубість, сварки та образи на інших людей.

Скорпіон

Скорпіони, як завжди, знайдуть порятунок у містиці, езотериці та духовних практиках. Вам буде і легше, і простіше скоротати цей місяць наодинці чи тихому затишному містечку. Для активності в соціумі у вас недостатньо ресурсу, та й бажання слабке. Уникайте агресивно налаштованих людей.

Стрілець

Стрільці ризикують втратити контакти або втратити взаєморозуміння з людьми, які їм надавали підтримку і заступництво. Це може позначитися на фінансовій стабільності. Перейдіть в режим економії коштів: вони вам знадобляться.

Козеріг

Козероги будуть на порозі прийняття рішень щодо зміни роботи. Добре, якщо це рішення буде добровільним. Але не поспішайте з ухваленням нових пропозицій. Ви можете дозволити собі вибирати, щоб знайти найкращий варіант для вас.

Водолії

Водолії можуть втратити інтерес до навчання, покинути інститут або вибрати нову освіту. Конфлікти з батьками та начальством на роботі створять ілюзію, що ви краще все знаєте та розумієте про влаштування цього світу. Дотримуйтесь ієрархії, і цей місяць не принесе вам серйозних проблем.

Риби

Висхідним Рибам допомагатиме філософське ставлення до життя та прийняття будь-яких обставин. Ваша гнучкість допоможе адаптуватись до них. Будьте обережні у поїздках, на дорогах, за кермом. Стрес знімайте за допомогою водних процедур, відпочинку на природі та улюблених творчих захоплень.

You cannot copy content of this page