Ведичний загальний гороскоп на жовтень 2023 року для всіх знаків зодіаку

У першій половині місяця зберігаються тенденції вересня. Життя йтиме своєю чергою, без зльотів і падінь, поки 17 жовтня Сонце не перейде на знак зодіаку Терези і не з’єднається з Марсом і Кету.

Сонцю некомфортно в цьому знаку, тому що Терези – знак його падіння, а простіше кажучи, слабкості та безсилля. Тому під удар потрапляють якості, за які у ведичній астрології відповідає Сонце: це впевненість у собі, активність, ініціативність, індивідуальність.

Будучи показником життєвих сил, Сонце у Терезах послаблює здоров’я та загальне самопочуття. Одним словом, немає ні бажання, ні сил щось робити.

З’єднання Сонця, нехай навіть слабкого, з Марсом і Кету, є неймовірною силою та  комбінацію, яка провокує на різкі дії, необдумані та імпульсивні вчинки. Та й затемнення завдадуть клопоту: з 11 до 31 жовтня триматимуть у тонусі.

Зміни у громадському житті чекають на Тельців, Левів та Козерогів, а в особистому — Овнів, Близнюків та Водоліїв. Дівам і Стрільцям рекомендується не смітити грошима, не позичати і не ганятися за примарними вигодами. Ракам, Терезам, Скорпіонам і Рибам слід бути уважними до самопочуття та емоційного стану, піклуватися про себе та уникати переживань та перевтоми.

You cannot copy content of this page