Без рубрики
Величезна втрата: Помер видатний український радіо та телеведучий

Пішов з життя український радіоведучий Микола Левандовський, який пропрацював на Кіровоградському обласному радіо і телебаченні понад 60 років. Сталося це 26 грудня, але інформація з’явилася тільки нещодавно.

Його знали не тільки як диктора, а й директора – з 1972-го по 2010 рік він займав цю посаду. 

“Сьогодні з ним попрощались колеги і жителі Кропивницького, які називали Левандовського українським Левітаном. У пам’яті кожного, хто його знав, він залишиться відвертим, інтелігентним професіоналом із щирим почуттям гумору, з відкритим серцем і готовністю допомогти. Досягши пенсійного віку і маючи багатий досвід роботи над словом в ефірі, М. Є. Левандовський щедро передавав його молодим дикторам і журналістам. Колектив “Українського радіо: Кропивницький” та обласного телебачення Кіровоградщини глибоко сумує з приводу цієї втрати і висловлює співчуття рідним і близьким. Прощання з Миколою Левандовським відбудеться завтра, 28 грудня, об 11 годині за адресою: вулиця Яновського, 98, біля будинку де він жив”, – написали колеги у Facebook.

Як відомо, творча праця Миколи Левандовського неодноразово відзначалася на загальнодержавному і обласному рівнях.

Він – лауреат всеукраїнських фестивалів телевізійних і радіопрограм, удостоєний медалі загальнодержавного конкурсу народних театрів та почесного профспілкового знака “За заслуги в самодіяльному мистецтві”, “Заслужений працівник культури України”.

Джерело

facebook