Великі зміни, страхи, втрати та море удачі: гороскоп та порада для кожного знаку Зодіаку на літо 2023 року

Меркурій починає рухатися у правильному напрямку. Це означає, що сфери спілкування та фінансів стануть успішнішими для більшості з нас. Астрологи розповіли, як кожному знаку Зодіаку треба діяти, щоб стати успішнішим у цей період.

Овен

Овнів наприкінці весни та на початку літа чекає дуже потужний сплеск енергії. Ці люди стануть набагато продуктивнішими. У них буде не просто можливість змінити життя на краще, а й непереборне бажання щось терміново змінити.

У такому стані важливо не квапити події та вкрай обережно обирати оточення, щоб люди підтримували та спрямовували Овнів, а не засуджували за їх вибір та життєве кредо.

Будуть і складнощі, але тут варто пам’ятати про поширену фразу «немає зла без добра». Усі труднощі будуть підмогою для підкорення нових вершин.

Телець

Тельцям Меркурій подарує багато успіхів у сфері кохання, причому головними щасливчиками стануть ті, хто зараз перебуває у пошуках другої половинки.

Під дією сильної планети у фазі прямого руху набагато простіше знайомитися і пізнавати людей. Головні ліки від бід для Тельців – це спілкування із протилежною статтю. Не потрібно ставити собі за мету познайомитися з кимось заради стосунків. Потрібно просто спілкуватися та отримувати задоволення. Це головна умова щастя людей цього Земного Знаку.

Близнюки

У Близнюків суттєво покращиться пам’ять, а також пропадуть безпідставні страхи. Не виключено, що досить швидко після 15 травня закінчиться чорна смуга у роботі та бізнесі.

Життя Близнюків рухатиметься до покращення, тому що у них з’явиться мотивація та ентузіазм. Ймовірно, захочеться оновитись своє життя та своє оточення — зробити ремонт будинку, купити новий одяг.

Це хороші думки та завдання, але важливо не витрачати більше, ніж потрібно. У спілкуванні з людьми важливо скоротити потяг до безцеремонності. Потрібно поважати чужий особистий простір.

Рак

Раки, нарешті, зможуть подолати у собі хворобливу та небезпечну імпульсивність. Через яку у квітні та на початку травня було досить багато проблем.

У людей цього Знаку буде набагато більше бажання спілкуватися з протилежною статтю, знайомитися, розповідати щось про себе.

Меркурій у правильній фазі допоможе Ракам зміцнити вже існуючі стосунки. Їхнє життя піде в гору. Швидкість сприятливих змін швидко зростатиме, якщо Раки перестануть приймати поспішні рішення. Настає час виважених дій.

Лев

Леви зможуть повернути собі все те, що втратили у минулому. Йдеться не про матеріальні об’єкти та речі, а про щось вище, безтілесніше. Наприклад, про кохання.

Якщо Леви дуже хочуть повернути людину, з якою прожили багато років, їм вдасться це зробити. Головне тут бути повністю впевненими в тому, що їм це дійсно потрібно.

Наприкінці весни та на початку літа важливо прислухатися до внутрішнього голосу, оскільки шосте почуття буде максимально корисним саме в цей період. Також у початковій фазі прямого руху Меркурія можна вийти у відпустку.

Діва

Дівам прямий рух Меркурія допоможе в загостренні уваги, пам’яті, концентрації. У травні та червні дуже корисно готуватися до іспитів, писати курсові та дипломні роботи. Також можна сміливо шукати нову роботу, відкривати новий бізнес.

Корисно проявляти активність і в амурній сфері. Представникам цього Знаку Зодіаку можна сміливо розлучатися з людьми, з якими давно хотілося перервати спілкування. Це сприятливий час для шопінгу, ремонту, подорожей, зміни обстановки.

Терези

Сильною стороною Терезів у період прямого руху Меркурія стане здоров’я. Ці люди будуть набагато краще почуватися. Їм буде легше боротися із переживаннями, займатися спортом.

Астрологи вважають, що весь період прямого руху Меркурія Терезам варто присвятити упорядкуванню документації на роботі.

Астрологи наполегливо рекомендують також попрацювати над стосунками в сім’ї, поговорити по душах з рідними та близькими. Якщо є якісь непорозуміння, Меркурій допоможе подолати їх.

Скорпіон

Скорпіонам рекомендується приймати важливі рішення, робити великі покупки, укладати серйозні угоди. Крім того, астрологи наголошують на необхідності проведення більшої кількості часу з рідними та близькими людьми, другою половинкою.

Меркурій допоможе Скорпіонам перемогти упередженість, стати справедливішими. Це не зможе не сподобатися оточуючим. Вони точно помітять цю позитивну зміну. Представники цього знаку отримають додатковий заряд бадьорості та енергії, що допоможе їм рухатися вперед семимильними кроками.

Стрілець

Стрільці нарешті позбавляться нервозності, підозрілості та ревнощів. Конфліктів та проблем у спілкуванні з людьми з 15 травня у їхньому житті стане значно менше. Щоб не злякати успіх, потрібно стати відповідальнішими. Пускати справи на самоплив точно не варто.

Щоб посилити позитивний вплив Меркурія, астрологи радять людям цього Знаку навести лад удома, позбутися непотрібних речей. Також дуже корисно ставити собі важливі цілі. Планета допоможе Стрільцям подолати шкідливі звички будь-якого штибу.

Козеріг

Початковий етап сильного Меркурія чудово підійде для завершення розпочатих раніше справ. Також астрологи рекомендують Козерогам спробувати зробити те, що не вдалося зробити перший раз раніше.

До кінця літа можна спробувати відновити зіпсовані стосунки. Експерти наполегливо радять Козерогам не братися за ті справи та проєкти, які породжують більше турбот, аніж дають користі. Потрібно ретельно зважувати кожен свій крок, щоб досягти успіху та зберегти поряд із собою удачу.

Водолій

Представникам цього Знаку бажано постаратися реалізувати свої плани, пов’язані зі зміною життя загалом. Можна здійснювати переїзд, зміну роботи. Адаптація до нових умов пройде дуже успішно.

Початок літа краще присвятити рятуванню від боргів і виконанню даних раніше обіцянок. У справах і в роботі Водоліям варто уникати рвучкості.

Втрачати пильність не можна, оскільки активізуються також вороги Водоліїв. Потрібно “зібратися”, оскільки досягти успіху буде легко, але в мить втратити його також не важко.

Риби

Рибам варто проявити максимум наполегливості, особливо на початку прямого руху Меркурія, оскільки в цей час буде сильним їх головний покровитель в особі Венери.

Головна умова успіху під час сильного Меркурія – правильно поставлені цілі. Рибам потрібно постаратися розставити пріоритети, а також зрозуміти, як саме їм варто йти до цілей.

Можливо, необхідно буде змінити підхід, спробувати перевернути своє уявлення про те, як правильно вести справи, укладати угоди, знайомитись з людьми тощо.

You cannot copy content of this page