Великий день чекає на 3 знаків Зодіаку 13 березня 2023 року

Телець

У міру того, як планети переходять у ваш знак зодіаку, ви маєте шанс заспокоїтися і подумати про те, чи залишилися ви вірні собі за останній рік.

Це повинно допомогти вам підготуватися до сонячного повернення та сезону днів народження, які не за горами. Легко зосередитися на тому, що потрібно зробити, і забути про турботу про себе.

Юнона говорить про ваші контракти та угоди з іншими – і з вами. Переконайтеся, що ви не нехтуєте собою і не забуваєте про свою мету та мрії, намагаючись побудувати щось надійне.

Вам дозволено бути самолюбивим, коли справа доходить до вашого життя, і, настроївшись сьогодні на це нагадування, ви зможете бути в гармонії із собою.

Скорпіон

Телець – знак вашої сестри, який представляє ваші романтичні стосунки. Коли Юнона перейде в цей чуттєвий земний знак, ви побачите повернення до зобов’язань та розмов про угоди.

У певному сенсі це майже нагадує правила заручин, згідно з якими дві людини свідомо чи несвідомо створюють правила для свого союзу, які сприяють відчуттю безпеки у відносинах.

Для вас це повернення до розмови про важливі речі у вашому особистому житті, особливо тепер, коли ви отримали уроки та зростання минулорічних затемнень. Тепер, коли Юнона входить на знак Тельця, плануйте покращити своє здоров’я та робити те, що підвищує цінність вашого життя.

Овен

З лютого у вас було так багато планет у вашому знаку зодіаку, що це викликало справжню бурю активності та роздумів. Роздуми, можливо, не ваше улюблене заняття, але з цією колекцією планет, що висвітлюють ваш знак зодіаку, вам довелося задуматися, чому ви були такі незадоволені своїм життям. Можливо, ви теж думали, що в чомусь зазнали невдачі.

Ці почуття не допомагали вам, але чим більше ви займалися ними, тим більше вони заважали вам рухатися вперед. На щастя для вас сьогодні все це починає змінюватися. Тут все ще є сплеск активності, який допоможе вам внести деякі з цих істотних змін, але тепер у вас буде трохи заземлення енергії, щоб втілити їх в життя.

Юнона в Тельці допоможе вам зрозуміти, що насправді цінує ця нова фаза вас самих і життя, що допоможе вам присвятити себе тільки тому, що і хто надихатиме вас продовжувати зростати.

You cannot copy content of this page