Великий гороскоп на квітень для кожного зі знаків Зодіаку: кар’єра, фінанси, кохання

ОВЕН

Для Овнів у квітні велике значення матиме вміння швидко приймати правильні рішення. Це важливо, тому що зараз на вас може звалитися багато речей, які вам доведеться вирішувати швидко і без зайвих роздумів.

Особливо важливий період для тих представників цього знаку Зодіаку, які займають керівні посади.

На вас ляже тягар відповідальності не тільки за себе, а й за колег.

І ви не зможете знайти достатньо часу для відпочинку. Тому використовуйте кожну вільну хвилину, щоб трохи відпочити.

Кар’єра і фінанси

Пошуки додаткового джерела доходу зараз, швидше за все, увінчаються успіхом. Подумайте, яку роботу ви готові взяти і запропонуйте себе на ринку праці.

Дуже ймовірно, що в першій половині квітня ви отримаєте вигідні пропозиції. Прийміть ту, яка здається найбільш перспективною з точки зору розвитку ваших професійних навичок.

Продемонструвати та успішно використати свої лідерські риси ви зможете у другій половині квітня. Ви покажете іншим, що ви спритний організатор.

Керівник оцінить ваші заслуги і довірить вам реалізацію нехай навіть невеликого, але досить важливого проекту. Не дозволяйте собі надто пишатися визнанням і зазнаватися.

Поводьтеся так, як повинен розумний і справедливий начальник, і перед вами відкриються нові кар’єрні перспективи.

Кохання і особисте життя

Використовуйте другу декаду квітня, щоб зняти всі протиріччя в особистих стосунках, попросити вибачення за свої помилки, пробачити кохану людину, навіть якщо вас сильно образили.

Вмійте позбавлятися від негативних емоцій.

У квітні посилення впливу Місяця і Венери викличе в Овна внутрішні протиріччя.

З одного боку, ви будете поважати сімейні цінності і прагнути до вірності, з іншого боку, ви відчуєте серйозний потяг до когось із друзів або колег. Щоб уникнути великих проблем, бажано зосередитися і не вплутуватися в сумнівні авантюри.

ТЕЛЕЦЬ

У квітні Тельцям доведеться більше часу проводити наодинці. І це буде зовсім не з потреби, а просто за вашим бажанням.

Ви дійсно хочете піти від усього або навіть піти на пенсію і нарешті подбати про себе, подумати про власні потреби. Тому на роботі ви будете здаватися замкнутими, а у вільний час віддасте перевагу проводити час на самоті.

Ваша сім’я підтримає вас, і ви можете бути впевнені, що вони також знайдуть, чим зайнятися вдома. У цей час вам дуже важливо копнути глибше і зрозуміти події, що відбуваються, перш ніж почати хвилюватися.

Але в цілому квітень обіцяє бути для вас позитивним місяцем. А подолання емоційних бар’єрів буде компенсовано хорошим доходом.

Кар’єра і фінанси

Фінансове становище Тельців у квітні обіцяє бути цілком пристойним. Не виключені несподівані виплати, особливо премії до основної та додаткової роботи, а також погашення старих боргів.

Якщо ви вважаєте, що заслуговуєте на вищу зарплату, почніть спілкуватися з менеджерами до середини квітня. Тільки обов’язково переконливо аргументуйте свою позицію, інакше нічого істотного не досягнете.

Виконуючи одне серйозне завдання, ви обов’язково відчуєте потребу в інтелектуальній і психологічній підтримці. Ви зрозумієте, до кого з колег вам варто для цього звернутися, якщо врахувати свою інтуїцію.

Тільки інтуїція допоможе прийняти правильне рішення, а логічне мислення може збити вас зі шляху. Зробіть свій запит якомога конкретнішим, щоб уникнути непорозумінь і правильно скерувати свого помічника.

Кохання і особисте життя

Порядний і всіма шанований Телець в середині квітня раптом почне дивитися в бік. Причиною цього буде особливий вплив Місяця і Венери. Навряд чи вас зв’яжуть за справжню зраду. Швидше за все, вам просто сподобається полоскотати собі нерви. Розважайтеся, якщо хочете, але намагайтеся не порушити довіру партнера.

Якщо ви ще самотні, чекайте розкішного подарунка від долі. Багатообіцяючим буде нове знайомство. Ваше головне завдання – не упустити можливість. Проявляйте свої найкращі риси, будьте рішучими, відкрито висловлюйте свої почуття і не бійтеся ризикувати.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки опиняться в центрі подій цього місяця. Крім того, навіть якщо подія вас зовсім не торкнеться, ви все одно захочете дізнатися, що відбувається, і почнете пхати носа в чужі справи. Особливо вас цікавитимуть події, що відбуваються десь дуже далеко від вас.

Ви будете багато спілкуватися. Однак на роботі вас очікують серйозні протиріччя і розбіжності з колегами, які можуть перерости в складне протистояння, вам доведеться зіткнутися з одним із ваших опонентів.

Користі від сварок чекати не доводиться, але якщо ви впевнені, що правда дійсно на вашому боці, можете відстоювати свої ідеї до останнього.

Кар’єра і фінанси

У першій половині квітня ентузіазм Близнюків сильно підвищиться. Ви також отримаєте філософський підхід до проблем. Багато хто захоче працювати з вами в парі чи групі, тому, можливо, ви зможете зібрати чудову команду, яка впорається з будь-яким професійним завданням.

Навряд чи держава надасть вам потужну підтримку, але кидати палиці точно не будуть. Тому будьте розсудливі, приймайте власні рішення та сподівайтеся на краще.

Якщо ви займаєте керівну посаду, подумайте, чи добре ви вмієте організовувати та мотивувати людей. Можливо, настав час подумати і шукати нові, більш ефективні способи роботи.

По можливості відвідайте курси підвищення кваліфікації. Підходяще місце навчання і хорошого вчителя ви точно зможете вибрати на початку квітня.

Кохання і особисте життя

Вплив Місяця і Меркурія може зробити вас упертим або нудним. Якщо ви йому піддастеся, весняні дні складуться не так, як хотілося б.

Зробіть все, щоб ваш партнер не відчував ніякого дискомфорту при спілкуванні з вами. Поблажливо ставтеся до нього в усіх подробицях і, головне, намагайтеся не нудьгувати.

Придумайте оригінальне місце зустрічі, зробіть несподіваний подарунок або порадуйте несподіваним сюрпризом.

Близнюкам, які не підтримують постійні стосунки, у другій половині квітня доведеться прийняти складне рішення. Не поспішайте говорити «так» і «ні». Спочатку добре подумайте і тільки потім робіть остаточний вибір.

РАК

З перших днів квітня представники знаку відчують надзвичайний прилив сил та енергії. Астрологи рекомендують використовувати цю енергію для отримання нових знань і взагалі віддають перевагу будь-якому виду навчання.

Справа в тому, що інформація, яку ви можете отримати зараз, дуже скоро стане вам у нагоді.

На роботі на вас будуть покладені додаткові обов’язки, які вам не належать і від яких ви не зможете відмовитися.

Не поспішайте і спокійно проаналізуйте ситуацію, складіть раціональний план, як ви можете полегшити свій вантаж.

У сімейному житті бажано не злитися на кохану людину без поважної, незаперечної причини.

Таке ставлення допоможе зберегти не тільки гарну атмосферу вдома, а й нерви.

Кар’єра і фінанси

У квітні потрібно працювати енергійно і зосереджено. Ставте перед собою серйозні цілі та робіть кроки до них, не відволікаючись. Не відволікайтеся на неважливі подробиці, не шкодуйте зусиль, щоб перевірити вже зроблене, і ні в якому разі не дозволяйте собі лінуватися.

Якщо в середині весни начальник попросить вас зайнятися додатковими роботами, ні в якому разі не відмовляйтеся. Ця послуга менеджера дасть вам велику перевагу перед конкурентами.

Квітень також підходить для роботи над невирішеними раніше завданнями. Меркурій створить сприятливі умови для виправлення допущених помилок.

Не варто залучати до своєї діяльності колег. Деякі з них можуть вчинити несправедливий вчинок — привласнити досягнуті вами результати і тим самим перешкодити керівникам об’єктивно оцінити ваші заслуги.

Кохання і особисте життя

Поведінку Рака перед коханою людиною в квітні не назвеш бездоганною. Його часті зміни настрою істотно зашкодять гармонійному спілкуванню з партнером.

Намагайтеся контролювати свої емоції, не проявляйте запальний характер, не дозволяйте вирватися назовні зарозумілості, образливості та дріб’язковості. Партнеру буде важко терпіти таку неприємну поведінку.

Пам’ятайте: якщо ви не хочете себе контролювати, романтика надовго покине ваш союз.

Намагаючись справити враження на потенційного партнера, пам’ятайте про скромність. Якщо ви дозволите собі похвалитися, вас відразу визнають смішною і негідною людиною.

Звичайно, можна трохи підкреслити свої переваги, але не варто їх виділяти.

ЛЕВ

Квітень обіцяє для Лева випробування на міцність. Це час, коли вам доведеться довести іншим, і в першу чергу самому собі, що ви гідні бути лідером.

Однак астрологи попереджають, що не всі представники цього знаку Зодіаку зможуть успішно подолати всі випробування цього весняного місяця.

Деякі не витримають натиску опонентів і конкурентів і захочуть хоча б на час «зійти зі сцени». Оптимальним рішенням буде відправитися в подорож, щоб нові враження та досвід допомогли відпочити від рутини.

Така далека або коротка поїздка в квітні дозволить Леву набратися енергії і повернутися додому, щоб з новою енергією продовжити незавершену справу.

Кар’єра і фінанси

Протистояння Місяця і Сонця, яке почнеться в середині квітня, не дуже добре позначиться на просуванні Лева по кар’єрних сходах. Вам буде досить складно самореалізуватися – ймовірно, начальство навіть не дасть вам можливості продемонструвати свої здібності. Не гнівайтесь і не нарікайте на долю.

Цей несприятливий період дуже скоро закінчиться. Вже на початку третьої декади квітня ви точно зможете довести, що ви сильний професіонал.

У другій половині квітня не варто робити великі покупки, пов’язані з основною діяльністю. Відкладіть придбання ділового одягу, офісних меблів, оргтехніки, техніки, робочого інструменту та інших речей до травня.

А питання повсякденного життя тепер можна вирішувати без страху та зволікання. Будь-які предмети побуту, придбані в цей період, прослужать довго і принесуть тільки радість і користь.

Кохання і особисте життя

Ваше почуття власності тепер буде сильнішим, ніж будь-коли. Прикриваючись словами любові, ви почнете пред’являти суворі вимоги до своєї другої половинки або друга.

В результаті будуть виникати конфлікти, які, звичайно, ні до чого доброго не приведуть. Приборкуйте ревнощі, не заважайте партнеру діяти вільно. Тільки в цьому випадку вдасться зберегти душевний спокій і гармонію у відносинах.

В кінці місяця ситуація буде абсолютно протилежною. Ваш партнер вимагатиме від вас турботи та уваги, а ви сприймете все це як спробу обмежити вашу незалежність. Не будьте занадто категоричні і не засмучуйте кохану людину безпідставними звинуваченнями.

У другому місяці весни самотнім представникам знаку Лев астрологи не обіцяють доленосної зустрічі.

Однак у вашому оточенні може з’явитися людина, яка буде дуже близька до бажаного вами ідеального супутника життя. Поспілкувавшись з нею, ви зрозумієте, що ваші ілюзії щодо ідеалу були дещо помилковими.

ДІВА

Квітень обіцяє бути досить складним місяцем для представників знаку Діви. Накопичені проблеми можуть вплинути майже на всі важливі аспекти вашого життя.

Особливо в сфері фінансових справ. Астрологи не рекомендують цього місяця робити покупки, які можуть істотно виснажити ваш бюджет.

Якщо у вас все-таки запланована серйозна покупка, постарайтеся, якщо це можливо, заздалегідь прорахувати всі витрати, перш ніж зважитися. Більшість представників знаку Діви середнього віку повинні бути готові до серйозних поворотів долі.

Кар’єра і фінанси

Вашому наміру працювати з ентузіазмом, використовуючи оригінальні методи вирішення проблем, буде перешкоджати бажання керівників йти звичним, перевіпеним шляхом.

Навряд чи вам дозволять діяти за індивідуальною програмою, приймати самостійні рішення і тим більше ризикувати.

Причиною такого протистояння стане несприятливий вплив Меркурія і Марса, які сформуються 18 квітня.

Не намагайтеся стукати в закриті двері, краще дочекайтеся зміни настрою керівництва.

Якщо ви хочете звільнитися, напишіть заяву 20 квітня.

Проте в цей день небажано йти на співбесіду чи проходити тестове завдання на новому місці роботи. Швидше за все, ви зробите невтішну помилку і отримаєте відмову.

Кохання і особисте життя

Відносини з постійним партнером обіцяють стати теплими і яскравими в середині квітня. Однак справжню духовну близькість ви відчуєте лише в тому випадку, якщо вам вдасться досягти взаєморозуміння.

Постарайтеся привнести у ваші стосунки більше романтики та відкритих, чесних розмов.

Представникам знаку Діва, які шукають свою другу половинку, астрологи радять змінити імідж. У цей час ви зможете вибрати інший стиль, який допоможе вам стати надзвичайно привабливою.

Спробуйте поглянути на себе по-новому. Викиньте з голови всі сумніви, ризикуйте, впускайте в своє життя щось незвичайне, тоді вами обов’язково почнуть цікавитися представники протилежної статі.

ТЕРЕЗИ

Варто попередити представників Терезів, що квітень для них найбільш несприятливий місяць року.

Куди б ви не пішли, ви повинні бути обережними та уважними. У ризикованих ситуаціях можна покладатися тільки на себе. Робочими справами бажано займатися не поспішаючи, спокійно і максимально зосереджено.

Звичайно, проблеми, які накопичилися самі собою, не вирішаться. Однак ви побачите, як з часом, якщо ви не поспішатимете, ваш підхід до проблеми зміниться, завдяки чому ви зможете знайти єдино правильне рішення.

Кар’єра і фінанси

На початку квітня варто бути обережним, щоб не помилитися і не зіткнутися з серйозними труднощами.

Вийти з будь-якої ситуації, звичайно ж, допоможуть Місяць і Сатурн, які з 13 квітня почнуть на вас впливати позитивно. Однак міцний захист вони нададуть лише тим представникам знаку Терези, які будуть поводитися дуже відповідально і розважливо.

У другій половині місяця складеться взаєморозуміння з важливими партнерами та клієнтами. 18 квітня може стати хорошим початком майбутніх ділових відносин.

По можливості проведіть зустріч на нейтральній території, наприклад, в ресторані, де готують смачну їжу. Не поспішайте розкривати всі свої карти під час переговорів. Переконайтеся, що перший крок до міцного контакту зробили не ви, а інша сторона.

Кохання і особисте життя

У сімейних стосунках Терези зможуть досягти миру і гармонії. Звичайно, вам доведеться піти на компроміс, але це не доставить вам особливого дискомфорту.

Проблеми, що виникли раніше, нарешті вирішаться завдяки вашій витримці та готовності вступити в боротьбу за особисте щастя. Ви обов’язково виграєте, якщо в середині квітня підете на рішучі та сміливі дії.

У квітні у представників цього знаку Зодіаку посилиться потреба любити і бути коханими. Ви будете відчувати постійне бажання бути в центрі уваги партнера, чути його ніжні слова.

Представники цього знаку Зодіаку, які ще не зустріли свою другу половинку, відчують, що самотність у цей період має свої переваги.

СКОРПІОН

У квітні Скорпіон буде прагнути дуже інтенсивно спілкуватися і намагатися здаватися оточуючим надзвичайно милим.

Такою незвичною для вас поведінкою ви намагатиметеся завоювати прихильність людей, переважно когось із знайомих, тому що захочете зблизитися з ним.

На роботі вам доведеться вирішувати масу бюрократичних справ, готувати важливі документи, які потрібно буде підписати і узгодити з різними важливими людьми.

Але якщо ви самі намагаєтеся стати значущою людиною і заводити корисні контакти, то у вас нічого не вийде.

Більшість нових знайомств, зав’язаних у квітні, не принесуть вам користі. І все ж ваше фінансове життя поступово налагодиться.

Кар’єра і фінанси

Для Скорпіона квітень буде дуже вдалим для всіляких подорожей. Готуйтеся до відряджень, навіть тривалих, працюйте з ентузіазмом як в офісі, так і в поїздках, тоді вражаючі результати не змусять себе чекати.

Найбільш вдалими будуть ті відрядження, які ви плануєте розпочати в першій половині квітня. Також не виключена ймовірність дрібних проблем в дорозі, але головна мета подорожі буде досягнута несподівано легко.

Тим представникам знаку Скорпіон, які будуть працювати на основному робочому місці і не збираються нікуди переїжджати, бажано спокійно зосередитися на своїх обов’язках і постаратися зробити все максимально акуратно.

Зараз не варто проявляти зайву самостійність, приховувати плоди своєї діяльності та категорично відмовлятися від кваліфікованої допомоги колег.

Кохання і особисте життя

Порадувати того, хто зараз піклується про вас найбільше, буде досить легко. Проявіть свою природну кмітливість, доречно жартуйте і не бійтеся об’єктивно оцінювати поточні події.

Найбільшого успіху у представників протилежної статі ви досягнете в середині квітня. У ці дні ви легко зможете запалити вогонь почуттів у серці дорогої людини.

В кінці квітня Скорпіону захочеться вчинити необачно.

Зірки, швидше за все, будуть вам прихильними і захистять від великих неприємностей, які зазвичай підстерігають тих, хто робить такі необачні вчинки. Важлива подія, яка відбудеться у другій половині квітня, неодмінно змінить ваше особисте життя на краще.

СТРІЛЕЦЬ

У квітні головні думки і робота Стрільця будуть спрямовані на професійну сферу.

Ви будете впевнено виконувати покладені на вас обов’язки, розуміючи, що люди бачать у вас справжнього професіонала своєї справи. Ваші ідеї та плани наприкінці місяця отримають довгоочікуване визнання та реалізацію.

В середині весни можна піднятися вище по кар’єрних сходах. Принаймні у вас буде така можливість до кінця квітня. Вихідні і весь вільний час Стрільці будуть прагнути проводити в компанії найближчої людини.

При цьому, звичайно, ви знайдете хороші варіанти відпочинку. Сімейні справи також займуть деякий час, але це будуть приємні справи.

Кар’єра і фінанси

На роботі чекає багато труднощів, пов’язаних як з вирішенням професійних завдань, так і з відносинами в колективі. Подолати всі перешкоди і стати переможцем ви зможете лише за умови наполегливої ​​праці та найсуворішої особистої дисципліни.

Дуже важливо не піддаватися ліні в розпал весни, як би яскраво не світило сонце і не вабило вийти на вулицю. Також намагайтеся уникати конфліктів з колегами, особливо з тими, хто вже займає вищу за вас посаду або заслужив прихильність керівників.

У квітні виникне бажання вдосконалити свої робочі процеси і відмовитися від застарілого. Ви з радістю почнете застосовувати нові методи роботи і досягнете дуже хороших результатів в результаті таких змін. І все ж повністю відмовлятися від технологій, які зарекомендували себе в минулому, не варто.

Кохання і особисте життя

Представникам цього знаку Зодіаку, які живуть або знаходяться далеко від своєї другої половинки, обов’язково пощастить. Ймовірна несподівана зустріч, яка обіцяє стати по-справжньому доленосною і обернутися найкращим чином.

Дуже вдалим в цей період буде листування. Якщо ви хочете поговорити про те, що ви відчуваєте, але вагаєтесь, напишіть листа та надішліть його. Цей етап краще проводити в першій половині квітня.

Не бажано зволікати зі справами, які ви вирішуєте разом з коханою людиною.

Друга половинка стане для вас надійною опорою, і у вас не буде причин відмовлятися від її допомоги та довіри. Не бійтеся в другій половині місяця перевести як ділові, так і романтичні відносини на новий, більш високий рівень.

КОЗЕРІГ

Попереду у Козерогів хороший місяць, коли раніше задумані плани нарешті почнуть потроху втілюватися в життя. Ви раптом зрозумієте, що можете дозволити собі кілька великих покупок для свого будинку. У фінансовому плані місяць буде досить успішним.

Ви зможете отримувати достатній дохід для себе та своєї родини. Але намагайтеся не давати гроші в борг, особливо близьким друзям. На жаль, ці гроші можуть стати для вас джерелом сварок.

Юним представникам знаку Козеріг у квітні захочеться збунтуватися і продемонструвати незалежність, що неминуче може призвести до сварок з батьками через будь-які дрібниці.

Подумайте, куди краще спрямувати цю енергію конфлікту. Замість цього зосередьтеся на пошуку романтичних стосунків. І вірте, що дуже скоро ви їх знайдете.

Кар’єра і фінанси

Без грошей у квітні точно не залишитеся. Крім того, ваші фінансові запаси поповняться новими вливаннями. Ви можете сміливо витрачати накопичені кошти до середини квітня. Зробіть велику покупку, про яку давно мріяли.

Ви можете купити меблі, техніку, антикваріат або навіть автомобіль. По можливості оплачуйте автомобіль повністю, не беручи банківських кредитів.

Найбільш ефективними в цей період будуть колективні форми роботи. Працюючи в групі, ви почуватиметеся комфортніше, ніж будь-коли раніше. Звичайно, дрібних розбіжностей не уникнути, але вони легко вирішаться. Ви нарешті зможете залагодити всі суперечливі питання з колегами.

Кохання і особисте життя

Особисте життя Козерога, який створив сім’ю, в квітні не обіцяє бути гладким. Причиною виникнення труднощів, швидше за все, будуть внутрішні протиріччя вашого партнера. У першу мить ви розгубитеся, але ваше серце дуже швидко підкаже вам, як подолати труднощі, що виникли.

Якщо ваші стосунки тільки починаються, готуйтеся до приливу емоцій. Можливо, ви навіть забудете свою звичну розсудливість і захочете з головою пірнути у вир пригод. Нічого не бійтеся, дозвольте собі бути трішки авантюристом. Не пропустіть романтичну подорож.

А самотнім представникам цього знаку Зодіаку в цьому місяці навряд чи стане легше зітхнути. Їм бажано зараз не надто підкреслювати свою любовну сферу і намагатися якомога більше часу приділяти духовному та інтелектуальному розвитку. Це буде ваш секретний ключ до успіху.

ВОДОЛІЙ

У квітні представники знаку Водолій будуть використовувати всі можливі засоби і знаходити будь-який привід, щоб зайнятися улюбленою справою. Ймовірна навіть невелика поїздка за місто в хорошій дружній компанії.

Однак пам’ятайте, що ваші бажання і думки щодо проведення вільного часу можуть відрізнятися від таких же думок і бажань вашого партнера. Наслідком цього непорозуміння зараз може стати серйозна сварка або навіть повна криза у ваших стосунках.

Ви будете одним із найефективніших працівників на своєму робочому місці. І ви отримаєте хорошу винагороду за свою працю в кінці місяця. Тут головне не поспішати, а робити все акуратно і якісно.

Кар’єра і фінанси

Ваші мрії про кар’єрний ріст нарешті отримають шанс здійснитися. Успіх обіцяє бути особливо великим, якщо ви прагнете до керівної посади.

У другій половині квітня виявляться ваші організаторські здібності та лідерські риси, що відкриє нові кар’єрні перспективи. Не сидіть склавши руки і не чекайте, поки все владнається само собою. Чим активніше ви будете, тим кращими будуть ваші досягнення.

В кінці другого весняного місяця можна буде відволіктися і кілька днів відпочити від важливих справ. Марс і Юпітер, вплив яких посилиться в кінці місяця, можуть перетворити вас з активної і життєрадісної людини в жорстоку і примхливую.

Відпочиньте в цей несприятливий період від активної діяльності, відпочиньте від боротьби, щоб у травні з новими силами повернутися до професійного життя.

Кохання і особисте життя

Зараз Водоліям не варто чекати доленосної зустрічі, яка призведе до довгих і продуктивних відносин. Представники протилежної статі, які з’являться на вашому шляху, обов’язково зможуть подарувати вам приємні хвилини.

Однак навряд чи хтось із них стане супутником життя, здатним розділити радість і горе, підтримати, захистити і подарувати тепло.

А для представників цього знака Зодіаку, які тривалий час перебувають у романтичних стосунках, цей період принесе справжнє блаженство.

Ви уважніше придивитеся до партнера і побачите в ньому риси, яких раніше не помічали. Це настільки зблизить вас, що ви буквально не зможете відірватися один від одного.

РИБА

З перших днів квітня представники знаку Риби приступлять до вирішення побутових проблем. Ймовірно, обставини змусять вас брати участь у сімейних справах.

Добре йдуть справи у фінансовій сфері, цей місяць – чудовий час для великих і значних покупок для свого будинку.

Намагайтеся дотримуватися логіки при вирішенні робочих питань. Змиріться з тим, що ваша інтуїція в цьому випадку безсила. Якась людина з вашого минулого знову спробує зв’язатися з вами і знайти спільну мову.

Астрологи рекомендують залишити цю людину в минулому, навіть якщо вона щиро хоче з вами спілкуватися. Інакше можна серйозно розчарувати людей.

Кар’єра і фінанси

Яскраве весняне сонце змусить вас розслабитися, кинути роботу і діяти необачно. Ви почнете приділяти занадто мало уваги важливим справам, в результаті чого не зможете вчасно виконувати щоденні завдання.

Щоб уникнути неприємностей, намагайтеся нікому не давати необдуманих обіцянок, не відволікатися, не літати в тіні і завжди впорядковано завершувати кожну розпочату справу.

Якщо вам все ще бракує часу і ви нічого не можете зробити, не бійтеся пожертвувати іншим вечором або вихідними, щоб скоротити відставання та зберегти свою професійну репутацію.

Відносини з колегами будуть складними. Цілком можливо, що хтось захоче шантажувати вас перед начальством і поширювати про вас погані чутки. Найімовірніше, що інтриганка дізнається у другій половині квітня. Зробіть усе можливе, щоб відновити самовладання і гарний настрій, але не опускайтеся до дрібної помсти.

Кохання і особисте життя

Меркурій змусить вас мріяти і плутати фантазію з реальністю. В результаті в середині квітня ви просто змушені будете покинути полон ілюзій.

Рішуче зніміть рожеві окуляри і тверезо подивіться на те, що відбувається між вами і вашим партнером. Ця рекомендація стосується в першу чергу тих Риб, які тільки недавно вступили в романтичні стосунки.

Створивши сім’ю, Риби повинні подбати про порядок вдома. Якщо ви нехтуєте своїми обов’язками і надто недбало займаєтеся господарством, ваша друга половинка буквально почне нехтувати і створювати навколо вас безлад.

У середині квітня очікуються конфлікти через немиту підлогу, неприбраний посуд і розкидані речі та інші побутові турботи. Тому буде чудово, якщо ви зберетеся і проведете до цього ретельне весняне прибирання.

Мріючи про зустріч з коханою людиною, самотнім Рибам не радять вішатися на шию першого, хто проявить увагу.

У цей період людина може «запливти» у вашу надійну гавань, щоб говорити ласкаві слова і проявляти турботу. Не радійте цьому занадто рано – його цілі навряд чи будуть благородними.

You cannot copy content of this page