Венера переходить в знак Риби: як впоратися з емоціями та не зруйнувати свої стосунки

На середину березня Венера перетворюється на одне з найбільш загадкових сузір’їв — Риби. Багато представників гороскопу можуть помітити, що їм важко впоратися з емоціями, а особисте життя потихеньку витісняє решту сфер, забираючи на себе сили і увагу. Головна небезпека до 4 квітня — перестати чути партнера та зруйнувати союз, зробивши поспішні висновки.

Отже, які ж зміни в особистому житті чекають на кожен знак зодіаку, поки Венера перебуватиме в Рибах?

Овен

Вектор, спрямований на особисте життя, допоможе перезавантажити Овнів та дасть новий виток натхнення. Як тільки Венера перейде в їхнє сузір’я, у людей цього знака з’явиться можливість покращити своє фінансове становище.

Телець

Коли представники знаку повністю занурюються у кохання, у них автоматично збільшуються витрати на партнера. Але й себе Тельці намагаються не кривдити. Вони не скупляться на гарні речі та походи в салон краси, загалом роблять все, щоб їх помітили і закидали компліментами.

Близнюки

Як тільки Венера влаштовується в Рибах, у людей цього знака починається переломний момент у стосунках. Близнюки ризикують посваритися з партнером, а будь-який службовий роман обернеться негарною ситуацією, яка може зіпсувати репутацію Близнюків.

Рак

Люди цього знака не звикли опинятися у центрі уваги. Однак у другій половині березня та на початку квітня Раки будуть нарозхват, причому не лише у сфері кохання. До представників сузір’я звертатимуться з будь-якого приводу та відволікатимуть від звичних справ.

Лев

Леви відчувають вир емоцій. Саме цьому знаку зодіаку потрібно навчитися тримати себе в руках, якщо вони не хочуть розлучитися з партнером або знайти нових ворогів. Що стосується знайомств, то до 4 квітня для цього не найкращий час: ви дуже скоро розчаруєтеся в людині.

Діва

Представникам цього сузір’я доведеться шукати баланс між особистим життям та роботою. На жаль, на все сили не вистачить. Якщо зациклюватись лише на стосунках, то постраждає кар’єра. Намагайтеся щиро говорити з партнером, не приховуйте своїх почуттів, але звалювати всі свої переживання на другу половинку також не варто.

Терези

Починаючи з середини березня, Терези відчуватимуть легку втому. Погіршення самопочуття навряд чи позитивно вплине на романтичний настрій. У кращому випадку Терезам не вдасться уникнути сварки з партнером. Прийдеться якось вирулювати. Але коли йтимете на компроміс, не варто занижувати свої інтереси.

Скорпіон

Навіть якщо Скорпіонам захочеться миттєвих змін у коханні, не варто йти на поводу у емоцій і розривати союз, що відбувся. Піти до психолога – ось що точно не завадить цьому знаку. До квітня, як і більшість гороскопу, тримайте емоції під контролем. Самотні Скорпіони можуть розраховувати на приємне спілкування з колегою.

Стрілець

Ось кому Венера в Рибах буде точно байдужа, то це Стрільцям. Зараз весь час займає робота і тільки робота. Вони отримали «чарівний стусан» в Молодий місяць і поки не розгубили запал, хочуть просунутися кар’єрними сходами і поправити своє фінансове становище. Можливо після 20 березня вони хоч трохи приділять увагу другій половинці, але це не точно.

Козеріг

А ось Козероги будуть на себе не схожі. Вони запалаються незвичними ідеями і захочуть пригод. Їм нема чого боятися: останнім часом люди цього знаку чесно працювали, тому тепер можуть відпочити із чистою совістю. Що стосується Козерогів, що перебувають у парі, то краще «веселитися та експериментувати» лише разом із другою половинкою.

Водолій

Люди цього знаку чекають від Венери в Рибах яскравих почуттів та популярності. Але максимум, на що вони можуть розраховувати, — компліменти, які, на жаль, їх не порадують. Водолії, поки ви ще знаходитесь на білій смузі удачі, не варто розпорошувати свої думки, думайте тільки про заробіток.

Риби

Представників цього сузір’я можна назвати тріумфаторами цього аспекту. Рабам зараз щастить не тільки в кар’єрі, але в особистому житті. Вільні Риби купатимуться в увазі. Компліментів вистачить навіть сімейним представникам сузір’я. Вони зірвуть справжній куш у коханні: друга половинка подбає, щоб Риби дивувалися протягом усього періоду.

You cannot copy content of this page