Венера продовжує бунтувати: знаки зодіаку, що опиняться під захистом вищих сил 18 вересня

У другій половині вересня ретроградна Венера робить останній небезпечний маневр, вступаючи у квадратуру з Юпітером. Напружений аспект розпочнеться з вечора 17 вересня, але пік активності небесних тіл припаде на 18 число. Багато знаків зодіаку на собі відчують «тяжкість» понеділка.

Під ударом насамперед виявляться особисті стосунки. Якщо ви перебуваєте на стадії зародження роману, то Венера зробить усе, щоб пара не склалася. Також можливі розчарування та сварки між подружжям.

Із фінансами буде пов’язано чимало неприємних моментів. Гроші витікатимуть крізь пальці, а покупки не принесуть задоволення. Відкриття нового джерела доходів буде приречено на провал. Також можливі затримки в отриманні грошей, краще загалом 18 вересня не користуватися фінансами.

Але серед представників зодіакального кола є ті, хто зможе уникнути бід, адже вони опинилися під «чарівним» захистом зірок. Венера у союзі з Юпітером не зможуть зіпсувати їм життя.

Терези

Люди цього знаку – борці за справедливість. Але так буває, що саме ця якість приносить максимальну кількість проблем. Однак, коли Венера на пару з Юпітером розбушувалися і доставляють безліч проблем більшості знаків зодіаку, Терези можуть повною мірою насолоджуватися життям і не помічати катастрофи. Вищі сили взяли під захист цей знак, а отже ніхто і ніщо не зможе порушити їхні плани на найближче майбутнє.

Скорпіон

Скористатися «бонусом» зірок зможуть представники цього сузір’я. Скорпіони дуже довго боролися з неприємностями та виходили із зони комфорту. Небезпечний аспект Венери та Юпітера просто добив людей цього знака. Але Вищі сили вирішили надати підтримку та вберегти від бід. Проте, є один нюанс. Скорпіону потрібно з вдячністю ставитися до всього, що відбувається у долі. А також не забувати, що успіх — це лише половина успіху.

Рак

Ті, хто народився під цим сузір’ям, зазвичай не схильні мислити позитивно, тому вони щоразу готуються до гіршого. На цей раз Ракам не потрібно нічого боятися, доля сама приведе їх до успіху. Тим більше що Раки дещо повільні. У період, коли в голові у конкурентів є лише переживання, ви можете вибитися в лідери в кар’єрі та збільшити дохід.

You cannot copy content of this page