Венера та Меркурій спробують сплутати плани: гороскоп з 7 по 10 листопада

Овен

Люди цього знака весь робочий тиждень думатимуть позитивно, навіть занадто. Але оптимізм може зіграти з ними злий жарт. Овни, намагайтеся критичніше ставитись не тільки до себе, але й до оточуючих, і не беріть грошей за роботу, яку ще не зробили.

Телець

Для Тельця важливо з 7 по 10 листопада записувати кожну свою справу. По-перше, людей цього знака може підбити пам’ять. А по-друге, так буде простіше розбити велике завдання на дрібніші цикли. У результаті результат почне вимальовуватись вже на початкових етапах.

Близнюки

Меркурій змусить Близнюків “трансформувати” свої навички спілкування. Дуже рекомендуємо перейти від претензій до прохань. Будьте милішими та усміхненішими, так вдасться добитися від співрозмовника більшого. Також варто поблажливіше ставитись до себе. Дозвольте мозку відпочивати і не соромтеся висловлювати свої думки та помилятися.

Рак

Весь тиждень буде націлений на командну роботу. Люди цього знака повинні стати частиною колективу, так вдасться досягти кращого результату. Але Раки мають бути готові, що й нагороду доведеться поділити. Якщо дасте жадібність і марнославству взяти гору, то в кінці робочого тижня, 10 листопада, можете залишитися з нерозв’язною купою проблем і поганим настроєм на додачу.

Лев

Не бійтеся виявляти ініціативу. Ваші лідерські якості та прогресивні думки виведуть кар’єру на новий рівень. Ваша невгамовна енергія допоможе не тільки отримати прихильність начальника. Ви також можете надихнути колег на перевиконання плану. Але не давайте марних обіцянок, щоб не потрапити в незручну ситуацію.

Діва

Дівам цього тижня буде корисно звернути увагу на деталі. Люди цього знака мають бути скрупульозні та пунктуальні. До речі, останнє не лише для того, щоб встигнути закрити усі робочі завдання. Також варто виявити інтерес до роботи колег, якщо хочете заручитися підтримкою, яка вам дуже скоро знадобиться.

Терези

Найскладніше буде Терезам, адже саме в це сузір’я Венера перенаправляється на тижні з 7 по 10 листопада. Представникам знаку доведеться шукати гармонію у всіх сферах життя. Крім того, є ризик необґрунтованих витрат, про які вони вже дуже скоро пошкодують. Щоб трохи видихнути, Терезам можна порадити більше часу проводити віч-на-віч із собою і займатися самоосвітою.

Скорпіон

Щоб налагодити добрі взаємини на роботі, використовуйте всі свої таланти: від майстерності переконувати до маніпуляцій. Скорпіонові на тижні з 7 по 10 листопада можна все, головне, щоб представники знаку встигли вирішити всі свої проблеми, адже з другої декади місяця завдань у них побільшає.

Стрілець

Людям цього знака потрібно розширити свої горизонти та подивитися на своє життя під іншим кутом. Стрільці мають бути відкриті пропозиціями інших і самі виявляти ініціативу. Зараз Меркурій змушує рухатися швидше, довіртеся його пориву і частину справ відпустіть на самоплив. Будьте впевнені, на вас чекає приємний сюрприз, коли проблеми почнуть вирішуватися самі собою.

Козеріг

Козерогам важливо на тижні з 7 по 10 листопада визначитись із пріоритетами. Не будьте егоїстами, якщо хочете не лише справити враження на боса, а й залишитися душею компанії у робочому колективі. Рекомендуємо навести лад у фінансах, запишіть ваші витрати, останнім часом ви виходите за межі дозволеного. 8 листопада проведіть мозковий штурм із колегами, ви здивуєтеся потоку свіжих ідей.

Водолій

Водолії цього тижня просто зобов’язані застосовувати свою креативність. Так вони зможуть закласти гарний фундамент для подальшого просування кар’єрними сходами. Також люди цього знаку можуть не скупитися: діліться з колегами своїми ідеями. Вплив Меркурія зробить такі бесіди більш продуктивними, і Водолію буде простіше досягти успіху.

Риби

Риби продовжуватимуть тримати удар долі. На тижні з 7 по 10 листопада людям цього знака пройдуть деякі випробування, але переживати не варто. Великих проблем кар’єра не доставить, навпаки, ви зможете проявити себе і досягти позитивних зрушень. Не пропустіть можливість зарекомендувати себе в очах начальника як діяльний, відповідальний та талановитий працівник.

You cannot copy content of this page