Венера у гороскопі жінки: що означає положення Венери у жіночому гороскопі?

Венера у гороскопі жінки: що означає положення Венери у жіночому гороскопі?

У гороскопі є кілька ґендерних планет, які символічно належать чоловікам чи жінкам. До небесних тіл, що характеризує слабку стать, відносяться Місяць і Венера. Перша характеризує здатність адаптуватися і проживати емоції і більшою мірою відповідає за внутрішній світ людини.

Венера грає одну з найважливіших ролей у жіночому гороскопі. Вона відповідає за прояв жіночої суті. При цьому Венера має другу частину, яка відповідальна за все фінансове і матеріальне в гороскопі.

Спершу тобі треба дізнатися, де твоя Венера. Для цього можна скласти натальну карту онлайн.

Венера має дві частини.

Одна з них земна, за допомогою якої накопичується та утримується матеріальний ресурс (гроші, майно, речі тощо), визначається базовий стан тіла (здоров’я на рівні імунітету, сформованого фітнесом та правильним харчуванням).

Друга – повітряна, що відповідає за спілкування, здатність знаходити баланс між інтересами різних людей, визначати, хто друг, а хто ворог.

Венера в гороскопі жінки символізує найвищий прояв жіночності, бажаності та затребуваності протилежною статтю. Сильна Венера у поєднанні з Плутоном наділяє жінку здатністю зачаровувати, привертати увагу чоловіків та його ресурси без опору із боку сильної статі. При цьому вона може легко зробити партнера більш заможним, поки він знаходиться поруч.

Венера у гороскопі визначає:

симпатії та антипатії на рівні «подобається – не подобається» як основу вибору партнера: більше уваги до зовнішності, ніж до емоційних якостей;

здатність отримувати задоволення, у тому числі у любовних стосунках;

вміння радіти існуючому партнеру чи достатку;

розвинене почуття прекрасного, краси, естетики, гармонії;

тенденцію до заробляння грошей своєю працею;

жіночність та вміння подавати себе як коханку, як жінку, здатну відчувати та дарувати емоції.

Положення Венери в зодіакальних знаках відповідає за те, з яких спонукань людина робить вибір, відчуває симпатії, забезпечує себе ресурсом.

Знак, в якому знаходилася Венера в момент народження, впливає на планету в гороскопі жінки.

You cannot copy content of this page