Венера в Близнюках з 11 квітня по 6 травня: що чекає кожен зі знаків Зодіаку в цей період

Овен

Овнам з 11 квітня до 6 травня потрібно зосередитися на виконанні найважливіших завдань. Це основне правило успіху, про яке варто пам’ятати щодня.

Також настає сприятливий період застосування на практиці порад, отриманих раніше. Не треба оминати те, що говорять і рекомендують близькі люди, друга половинка, батьки та друзі. Вони хочуть якнайкраще.

Телець

Проекти, на які покладають великі надії Тельці, можуть зірватися. Венера не діятиме негативно безпосередньо.

Вона може ставити палиці в колеса у коханні та справах через породження в Тельцях невпевненості в собі.

Це найважливіша їм планета. Тому її ослаблення вони відчують найбільш гостро, зате, як і всім іншим, через кілька днів ситуація частково відновиться.

За бажання можна переключити увагу з кохання на роботу і навпаки.

Близнюки

Близнюки матимуть менше бажання і сил на те, щоб займатися пошуками другої половинки. У квітні та на початку травня краще звернути увагу на домашні справи, роботу.

Інтуїція продовжить бути хорошим провідником, який допоможе знайти істину, але тільки в перші десять днів перебування Венери в їхньому Знаку, оскільки далі розпочнеться ретроградна фаза руху Меркурія — їхнього головного покровителя.

Рак

Ракам у цей непростий період не вдасться налаштуватися на одну хвилю із силами Всесвіту та Венери зокрема. Це буде час дисонансу як внутрішнього, так і зовнішнього.

Доведеться багато часу витрачати на те, щоби просто зібратися з думками. Ракам не варто сподіватися на чуйність оточуючих. У цей складний період краще покладатися самих себе. Це допоможе їм зберегти фінансову та емоційну стабільність.

Лев

Левам через погіршення енергетики Венери може здатися, що цілі та завдання, поставлені раніше, просто недосяжні.

У такому разі астрологи наполегливо радять змінити план дій, а не саму мету. Левам зараз не можна розпорошуватися на кілька завдань одночасно, а також метатися між ними.

Потрібно залишатися зібраними, сильними та впевненими у собі, тобто бути самими собою.

Діва

Дів слабкість Венери торкнеться не сильно, але наслідки її переходу в Близнюки однаково можуть відчуватися. Перше, що радять робити експерти, — відповідати взаємністю на добрі вчинки.

А ось на негатив відповідати негативом точно не варто. Помста та злопам’ятство — це дві найгірші риси характеру на квітень та початок травня. Дівам необхідно мислити позитивно і не звертати увагу на негативні вчинки оточуючих людей.

Терези

Якщо у Терезів буде багато вільного часу. Потрібно обов’язково присвятити його частину своїм близьким – другій половинці, батькам та дітям.

Порятунок від можливих негараздів і проблем для Терезів полягатиме в приємному спілкуванні та проведенні часу.

Також у період слабкості Венери не потрібно братися за складні справи та поспішати. Важливо пам’ятати, що той, хто рухає гори, спочатку пересуває маленькі камінці. У всьому важлива послідовність.

Скорпіон

Скорпіонам слабка Венера сильно не нашкодить, особливо якщо вони не сприйматимуть усе занадто близько до серця.

Усі негаразди, які принесе ця планета, досить швидко вичерпають себе. Наступний період позначиться негараздами, але не для самих Скорпіонів, а, скоріше, для їхньої другої половинки та родичів.

Зараз у жодному разі не можна ховатися за маскою байдужості. Астрологи вважають, що така поведінка може спричинити великі проблеми в майбутньому.

Стрілець

Стрільцям, які люблять подорожі та зміну обстановки, краще поки що тимчасово призупинити все це.

Запас сил буде значно зменшено, тому краще сфокусуватися на простих справах і менше виходити за межі зони комфорту.

Також астрологи рекомендують менше займатися екстремальними видами спорту. Занадто великі навантаження можуть позбавити Стрільців сил та енергії на тривалий час.

Козеріг

Козерога в період слабкої Венери може бути позбавлена ​​терплячості — однієї з головних і кращих рис їхнього характеру.

Їм захочеться швидше досягати успіху, швидше вирішувати проблеми, але поспіх може стати причиною ще більших негараздів.

Якщо хочеться зустрічати на своєму шляху менше проблем, краще частіше вибирати практичний одяг, а також якомога рідше поводитися зухвало.

Водолій

Одна з найкорисніших життєвих навичок для Водоліїв у період з 11 квітня по 6 травня – це вміння швидко забувати все погане.

Якщо Водолії ображатимуться на вчинки оточуючих, це може стати причиною великих сварок та внутрішніх конфліктів.

Позбутися образливості їм допоможе лише сила волі. Чекати, що це пройде саме собою. Як застуда точно не варто.

Риби

Зірки та планети запускають програму нового життя для Риб, але Венера може позбавити цих людей бажання діяти.

Щоб почали швидше відбуватися у житті якісь приємні речі, Рибам варто внести трохи різноманітності в особисте життя та робочий процес, відпочинок.

Головне — не ризикувати зараз своїм здоров’ям, тому що Венера може суттєво сповільнити його відновлення.

You cannot copy content of this page