Венера в Діві: знаки зодіаку, на які очікують втрата почуттів та проблеми у відносинах з 3 листопада

Відразу кілька представників гороскопу відчують згасання почуттів, нестачу адреналіну та втрату мотивації через несприятливе астрологічне становище планети кохання.

3 листопада Венера переходить на знак Діви, в якому вона перебуває в падінні. Тому приготуйтеся до кінця листопада, а саме до 29 числа, терпіти її дивні витівки.

Венера — планета кохання та подружжя. Мова не лише про стосунки, а й про любов до самих себе. Крім цього, вона уособлює творчі здібності, естетичний смак та почуття стилю, вміння красиво та з насолодою жити. І що буде, якщо Венера перестане за цим стежити? Та нічого хорошого.

Якщо немає можливості повернути планети назад або змусити Венеру перестрибнути через неугодний їй знак, то давайте розберемося, яка ж від неї користь у такий період.

Чим менше імпровізації та театральності, тим більше логіки та раціональності. Тому для взаємовигідних партнерств та відносин із розрахунку час більш ніж підходящий.

Вам траплятимуться виключно серйозні та відповідальні претенденти, що обіцяють перспективне майбутнє. Але й вас вони будуть оцінювати виключно з погляду корисності та сенсу.

Ваші накопичення залишаться у безпеці. Витрачати гроші праворуч і ліворуч Діва Венері не дозволить. Не буде ні настрою на шопінг, ні конкретних та зрозумілих самим собі бажань.

Щоб не перейматися від творчих криз та відсутності натхнення, краще перейти на проекти приземлені та корисні для інших людей. Або на копітку роботу, таку як в’язання, малювання за номерами та створення картин з бісеру.

Всепереможне терпіння дасть можливість довести будь-яку, навіть саму одноманітну і нудну справу до кінця. А розваги доведеться відкласти до наступного місяця.

You cannot copy content of this page