Вереснева повня: знаки зодіаку, які з 30 вересня збільшать свої доходи вдвічі

Відразу кілька обраних представників гороскопу зірвуть великий куш після першого осіннього Повного місяця.

Повний місяць – це чудовий час для залучення фінансів. Причому нічне світило буде активним не лише у зазначену дату, а й п’ять днів після астрологічної події. У цей період потрібно палити зелені свічки, просити Вищі сили про багатство та писати на купюрах суму, яку ви хочете отримувати щомісяця.

Але серед представників зодіакального кола є ті, кому не потрібні ритуали, щоб розбагатіти, вони й так потрапили до місячних щасливчиків.

Наприкінці першого осіннього місяця відбувся Повний місяць у сузір’ї Овна. Воно відкрило низку приємних подій для кількох знаків зодіаку. Успіх благоволив у кар’єрі та любові. Але також були й ті, хто зміг отримати підтримку нічного світила в останній момент. Їм Повний місяць роздасть грошові дари.

Близнюки

Люди цього знака змогли скористатися повним місяцем, щоб навести лад у фінансах, правильно розрахувати прихід грошей та витрати. Внаслідок чого представники повітряної стихії зрозуміли, що настав час діяти. Повний місяць подарує можливість вдало вкласти заощадження, щоб наступні кілька місяців примножити вдвічі свої статки.

Рак

Представники знаку останнім часом залежали від третіх осіб у фінансовому плані. Раки звикли бути господарями своєї долі, в період активності нічного світила прийшло усвідомлення, що настав час позбавлятися боргів.

Раки встигли потрапити до вдалого «періоду очищення». Якщо вони з 30 вересня по 2 жовтня зроблять кроки щодо закриття кредитів та позик, то фінанси почнуть зростати в геометричній прогресії.

Стрілець

Стрілець — ще один вогненний знак зодіаку, який виявився майже забутим під час Багрового Повного Місяця 29 вересня. Успіх почне супроводжувати представників цього знака з 30 числа.

Вони можуть розраховувати на грошову винагороду на роботі чи повернення забутого боргу. А також Стрільці можуть купувати лотерейний білет: місячна активність сприяє виграшу. Щоправда, його не можна буде назвати величезним.

You cannot copy content of this page