Вересневі молитви аби отримати благословення для своєї родини

Молитва родині

Господи, Отче Святий, Всемогутній вічний Боже, благословляємо Тебе і дякуємо за нашу сім’ю, яка хоче жити в любові та злагоді.

Приносимо Тобі наші печалі, у Твої руки ввіряємо наше майбутнє. Боже, джерело всякого блага, вчини, щоб ми завжди мали хліб насущний, збережи нас у здоров’ї та мирі, спрямуй наші стопи до добра. Дозволь нам після щасливого життя в цьому домі зустрітися знов у вічній радості неба.

Амінь.

Молитва про благословення сімейного життя на рік

Боже всеблагий і милосердний, Твоїй опіці ми ввіряємо наші сім’ї, домівки та усе, що маємо і чим володіємо.

Благослови нас, охорони від зла й небезпеки, збережи від нещасть і укріпи нашу віру та любов. У печалі й стражданні даруй надію. Вчини, щоб ми завжди перебували в єдності з Тобою. Через Христа, Господа нашого.

Амінь.

Чудотворна молитва за сім’ю

Владичице Преблагословенная, візьми під свій покров сім’ю мою, всіли в серця чоловіка мого (дружини моєї) І чад наших світ, любов і беззаперечність всьому доброму, не допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання.

А будинок наш і всіх нас, що живуть в ньому, збережи від огненнаго запалення, воровскаго нападу, всякого злого обстоянія, і страхування, і диявольскаго мани.

Та й ми купно і окремо, явно і потаємно будемо прославляти Ім’я Твоє святе завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

Сильна молитва від сварок в сім’ї

О великий Архистратиже Божий архангела Варахііле!

Стоячи перед Престолом Божим і звідти приносячи благословення Божого в доми вірних раб Божих, випроси у Господа Бога милосердя і благословення на доми наша, нехай благословить Господь Бог нас і примножить достаток плодів земних, і подасть нам здоров’я і порятунок, у всьому благий поспешеніем, і на ворогів перемогу і подолання, і збереже нас на многая літа, завжди.

Нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

 

 

 

You cannot copy content of this page