Весна на порозі: найвитонченіший квітковий гороскоп

Всі ми схожі на якісь квіти. Хтось може іноді бути отруйним та колючим, а хтось милий та яскравий.

Найточнішим гороскопом вважається квітковий. Він трохи не збігається з класичними знаками зодіаку за датами, але саме в цьому його принадність і полягає.

Тирлич 1-10 січня

Інтроверт та альтруїст. Тобто Тирлич надзвичайно добрий, але любити людей воліє все-таки на відстані, так, щоб вони не лізли в душу: наслідять там брудними черевиками і дякую не скажуть. Тому Горічівка вважає за краще жити так, щоб подяки за добрі справи їй надсилали електронною поштою, а ще краще — хай лайками роздають. А інакше вона дуже бентежиться.

Чортополох 11-20 січня

Вибухова особа, схильна до спалахів гніву, але гніву праведного, Чортополох добре розуміється на людях та його вчинках. При цьому вона дуже відходлива і завжди намагається врівноважити зло добром. Ну, темпераментна вона просто, що тут поробиш.

Безсмертник 21-31 січня

Найулюбленіше заняття Безсмертника — допомагати іншим, причому абсолютно безоплатно, тобто задарма. Що зовсім не означає, що безсмертник не вміє думати про себе. Навпаки, саме Безсмертник – головна модниця у будь-якій компанії. Що, на жаль, змушує деяких їй заздрити, але її це не турбує, Безсмертник уміє ігнорувати заздрісників по-справжньому, а не просто вдавати, що їй все одно.

Омела 1-10 лютого

Омела ніколи не залишиться поза увагою протилежної статі, і це просто чудово. Тому що подібна увага необхідна їй, як повітря. При цьому конкуренції на особистому фронті Омела не виносить і готова піти на будь-що, аби знищити конкурентку. Правда, мало хто може з нею конкурувати в частині привабливості, так що турбуватися нема про що.

Беладона 11-20 лютого

Під цією милою назвою ховається дуже симпатична, але смертельно небезпечна отруйна рослина. Власне, це все, що треба знати: вона дуже приваблива, але зблизитися з нею не так просто, якщо їй цього чомусь не хочеться. При цьому їй не властива делікатність, вона завжди прямо говорить те, що думає. І якщо вона думає, що ви їй не подобаєтеся — дайте їй спокій якнайшвидше. Бо гірше буде.

Мімоза 21-28/29 лютого

Мімоза і справді неймовірно ніжна — будь-який необережний рух може завдати їй сильного душевного болю. Вона не виносить самотності і дуже страждає, якщо її нема кому взяти на ручки. При цьому справді серйозних потрясінь Мімозу не зламати: вона миттєво схоплює суть подій і блискавично ухвалює рішення. Завжди вірні, ось що вражає.

Мак 1-10 березня

Обережно, небезпечний момент: протистояти чарівності панночки-Маку зовсім неможливо, але довіряти їй власну долю не варто — принаймні відразу. Тому що Мак зазвичай вся така загадкова та суперечлива — сама не знає, чого хоче, і не прагне дізнатися: так само нецікаво буде!

Лілія 11-20 березня

Загадкова натура, здатна зачарувати будь-якого однієї-двома побіжно кинутими фразами. Справжні думки та почуття Лілії залишаються загадкою навіть для найближчих людей, і все, що їм залишається – це додумувати та робити висновки, причому, як правило, хибні. Що надзвичайно тішить Лілію, якщо ви розумієте, про що ми.

Наперстянка 21-31 березня

Спортсменка, відчайдушна та просто красуня. Рішуча та безкомпромісна панночка, яка була б чудовим лідером, якби не брала на себе надто багато відповідальності за тих, кого веде за собою. А ось без цього баласту Наперстянка злітає вгору з надзвуковою швидкістю, попутно легким рухом руки змітаючи зі шляху будь-які життєві негаразди.

Магнолія 1-10 квітня

Надзвичайно ефектна панночка, якій як повітря потрібна увага оточуючих. З боку здається досить легковажною, низка коротких романів і нескінченні тусовки зміцнюють оточуючих у цій думці. Поки що Магнолія, як сірий кардинал, непомітно нав’язує цим самим навколишнім власну волю.

Гортензія 11-20 квітня

З боку здається, що Гортензія — справжнісінький екстраверт. «Давайте ж крутитимемо!» — ось її девіз у житті. Але всі ці люди, які постійно крутяться навколо Гортензії, жодним чином не порушують її внутрішньої самотності. Яке її цілком влаштовує: Гортензії подобається думати про людей хороше, а от розчаровуватися зовсім не подобається. Тому близько вона підпускає лише обраних. Ну або нікого.

Жоржин 21-30 квітня

Панночка-Жоржина багатьом здається суперечливою, а деяким навіть лицемірною, але насправді вона просто багатогранна натура. При цьому кришталево чесна і дуже скромна, до речі. Ну не винна вона, що маленьке королівство і розвернутися ніде.

Конвалія 1-10 травня

Фантазерка і мрійниця, що воліє проводити більшу частину життя у внутрішній Монголії, населеній ручними кроликами та єдинорогами. За реальним життям воліє спостерігати здалеку, але не брати участь. А навіщо? Самі прийдуть – самі все дадуть. І що цікаво, приходять і дають.

Портулак 11-20 травня

Песимістка з вибуховим характером: постійно чекає від життя якоїсь каверзи, тому воліє бити на поразку заздалегідь — скоріше, поки не почалося! Таким чином, нічого зазвичай і не починається, тому що у Портулака всі ходи записані, і в будь-якій ситуації є не тільки план «Б», а й план «В», план «Г», та й інші літери.

Ромашка 21-31 травня

Свята простота: чарівна, простодушна і надзвичайно мила панночка, трохи розсіяна, непунктуальна і дуже наївна. Нібито. Насправді вона — тихий вир: святою простотою Ромашка тільки вдає, але не для того, щоб комусь нашкодити, а з любові до мистецтва.

Дзвіночок 1-10 червня

Дуже консервативна панночка: ненавидить будь-які зміни і зовсім не прагне дізнатися і спробувати щось нове. Намагається один раз і назавжди вибрати собі будинок, справу та коханого. А потім з неймовірною наснагою і завидною завзятістю починає все це вдосконалювати і доводити до недосяжного ідеалу. І в неї все виходить, що цікаво.

Маргаритка 11-21 червня

Доброзичлива і безтурботна скромниця, яка й мухи не скривдить, і до того ж уміє побачити в кожному щось добре. Дуже чуйна і добра, та й взагалі милий котик. Такий милий, що негідники всіх мастей намагаються триматися від неї подалі: вона їм атмосферу отруює своєю благостю.

Тюльпан 22 червня – 1 липня

Фантастично щаслива панночка: ніколи ні в чому собі не відмовляє, але при цьому примудряється вправно уникати будь-яких ударів долі. Від екстриму не втомлюється ніколи, а тому сім’ю створює пізно, зате завжди вдало. Діти Тюльпана живуть безтурботно, поки самі не стануть батьками: бабуся-Тюльпан здатна взяти онуків на вихідні та поїхати з ними у світ. А що такого?!

Латаття 2 − 12 липня

У Латаття легкий характер: вона впевнена, що все буде добре, не переживає з приводу невдач і не тягне за собою тягар розчарувань. При цьому вона ще й безкорислива, тому оточуючі дуже люблять використовувати Латаття як жилет, здатний увібрати бездонне море сліз. Що, втім, її анітрохи не напружує, тому що Латаття щиро любить людей. Та вона просто свята, ось що.

Фіалка 13-23 липня

Гармонійна особистість: тверда у переконаннях, але не агресивна, дружелюбна, але не довірлива надмірно; талановита, але не схильна до творчих криз, вимоглива, але не занудлива, чесна і поважна, але з броньовика мовити не стане. Загалом – усім хлопцям приклад.

Шипшина 24 липня – 2 серпня

Уперта, безкомпромісна та агресивна колючка — зовні. Усередині ж – чуйна і вразлива квіточка. Все, що їй потрібно — це спокій і свобода, і щоб ніхто не чіпав її. Тоді шипшина стає ніжною, турботливою і навіть гнучкою.

Соняшник 3-12 серпня

Куленепробивна квіточка, здатна прорости не тільки крізь асфальт, а й крізь титанову плиту. Знайде своє місце під сонцем за будь-яких умов і не втратить життєвих сил у будь-якій ситуації. Головне — щоб її цінували. У сенсі – вихваляли.

Троянда 13-23 серпня

Королева квітів. Впевнена у своїй унікальності й у тому, що оточуючі повинні ставитися до неї з належною повагою. Достоїнств в Троянд справді чимало, але вона прагне їх перебільшити. Ну так, про всяк випадок. Була б зовсім нестерпною, якби не вміла бути щиро вдячною. Вона вміє. Причому так, що всі довкола прагнуть надати їй послугу: їм це зарахується з неймовірно щедрими відсотками.

Дельфініум 24 серпня – 2 вересня

Надзвичайно вимоглива до оточуючих і поблажлива до себе, коханої: щиро страждає, спостерігаючи недосконалість цього світу, при цьому на власні недоліки не звертає уваги, бо й так зійде, подумаєш. З іншого боку, справді серйозна вада у Дельфініуму лише одна — ліньки. І в момент, коли їй щось робити не ліньки, вона згортає гори однією лівою, оскільки дуже розумна і талановита. За рахунок чого, до речі, і примудряється віртуозно імітувати бурхливу діяльність, коли їй знову ліниво щось робити.

Гвоздика 3-11 вересня

Правдоруб та борець за справедливість. Не соромиться говорити у вічі те, що думає, і не боїться здатися різкою. Проблема в тому, що думає Гвоздика завжди те саме, тому що міряє оточуючих власною міркою. Той факт, що всі люди різні, ніяк не вкладається в її світлій голові. На щастя, зазвичай Гвоздика знаходить людину, що повністю і розділяє її життєві цінності, і перестає завдавати добро і наносити користь оточуючим.

Айстра 12-22 вересня

Яскрава та харизматична особистість із приголомшливим почуттям гумору. Навіть 5 хвилин спілкування з Астрою будь-якого зарядять життєвою енергією на тиждень наперед. Надлишком життєвих сил Астра із задоволенням ділиться з оточуючими, тому що витрачати цей самий надлишок їй, власне, нема на що, у її житті немає зайвих речей, зайвих справ і зайвих людей. Від життєвого сміття вона позбавляється легко та без жалю.

Верес 23 вересня-3 жовтня

Ходяча енциклопедія. Дуже розумна і ерудована, але панічно боїться втратити контроль над собою і порушити свій ідеальний життєвий порядок. При цьому Верес схильна до рефлексії, тому свою руйнівну пристрасть до тотального контролю зазвичай спрямовує у безпечне русло, роботу, наприклад. Дякую, що не на оточуючих.

Камелія 4-13 жовтня

Хоробре серце, багата уява, пристрасть до пригод і неймовірний артистизм — цей гримучий коктейль міг би довести Камелію до біди, якби вона не вміла правильно розраховувати свої сили. Але вона, на щастя, вміє. Тому їй усі заздрять, оточуючим здається, що життєві блага самі падають їй у руки, в красивій обгортці, причому. Що, звісно, не так. Блага, може, і падають, але красу Камелія наводить сама. Це взагалі найулюбленіше її заняття, до речі.

Бузок 14-23 жовтня

Влюблива та вітряна панночка, яка змінює шанувальників як рукавички. Дехто думає, що Бузок інфантильний — він дивиться на життя очима дитини і чекає від неї лише нескінченного свята із солодкою ватою та карусельками. Насправді Бузок просто вміє не надавати жодного значення життєвим негараздам. Подумаєш! Завтра на її вулиці все одно перекинеться вантажівка з апельсинами!

Фрезія 24 жовтня-2 листопада

Фрезія – віртуозний маніпулятор та ляльковод. Чужа воля для неї — пластилін, з якого вона ліпить те, що її душа бажає. А завгодно їй зазвичай вигравати та опинятися на коні у будь-якій ситуації. Воювати з Фрезією марно — відкусить голову і прізвище не спитає. Любити Фрезію складно, її справжні почуття — таємниця за сімома печатками. Дружити з нею нестерпно, тому що Фрезія вважає, що є дві думки, її і неправильна. Найкраще стати об’єктом її кохання, ось тоді буде вам небо в алмазах та інші смаколики.

Орхідея 3-12 листопада

Панночка з містичним мисленням: у всьому бачить знаки, уроки долі та магічні ознаки. При цьому що цікаво практично ніколи не помиляється. Можливо тому, що не визнає жодних авторитетів і завжди чинить по-своєму, орієнтуючись на здоровий глузд і логіку. Але підпустити містичний туман не забуває ніколи.

Півонія 13-22 листопада

Прекрасна подруга, вірна та чесна, готова віддати останнє та ризикнути собою заради дружби. При цьому друзів у неї безліч, і кожного вона щиро любить. Це і є секрет життєвого успіху Піона: як тільки у неї виникають проблеми, армія її найкращих друзів негайно входить у бій, рятує Піона з полону долі і з почестями повертає додому.

Гладіолус 23 листопада-2 грудня

Працьовита, посидюча і наполеглива. Прекрасні риси, які Гладіолус не вміє використовувати без чуйного керівництва старшого товариша. Не тому, що їй ліньки, а тому що страшно, як би чого не вийшло? І зазвичай щось таки виходить, тому що на своїх помилках Гладіолус вчитися не вміє і постійно наступає на ті самі граблі. Чому? Ну, тому що Гладіолус.

Кульбаба 3-12 грудня

«Люблю повеселитися, особливо поїсти!» – Ось її девіз. Сірі будні обнзкрилюють Кульбабу, тому вона намагається прикрасити їх смачненьким, та й заодно нестандартними вчинками та веселими жартиками. Наслідки яких бувають непередбачуваними. Втім, Кульбабу це анітрохи не засмучує: вона щиро зізнається в тому, що все це влаштувала собі сама, і так само весело й радісно розуміється на наслідках. Легка натура!

Лотос 13-22 грудня

Шляхетна та щира панночка із найсуворішими моральними принципами. Схилити її до підлих вчинків неможливо. Причому те, що собі не дозволить, Лотос та іншим не простить. І краще буде одна, ніж разом із ким потрапило. Бездоганна панночка, сама досконалість.

Едельвейс 23-31 грудня

Волелюбна та великодушна оптимістка. Не виносить рутини та нудьги, монотонна течія життя її гнітить. При цьому легковажність їй жодною мірою не властива: вона розумна, раціональна і схильна до ретельного планування. Ну, тобто вона планує своє життя так, щоб рутина займала найменшу і непомітну частину. Талант!

You cannot copy content of this page