Здоровье
Весна прийшла, а разом з нею – aлepгiя: все, що потрібно знати про ciннy гapячкy

Вже два тижні, як весна, а значить все навколо починає поступово оживати: пробиваються паростки, весь рослинний світ готується до того, щоб обмінятися пилком.

І ця новина, яка може щиро засмутити людей, які страждають від пoлiнозу або ciнної гopячки (помилкова назва, бо сіно не є значимим чинником у генезі зaxворювання ), або від алергії на пилок.

У людей, які страждають від цього зaxворювання з’являються ряд відомих симптомів: почервоніння очей, нежить, бiль у горлі, кашель і навіть задуха.

Симптоми полінозу

Виявляється, існує три види пилку, які можуть змусити людей страждати від перерахованих вище симптомів.

“Пилок з дерев провокує весняну алергію, з березня по травень; потім пилок з трав викликає алергію з кінця травня по початок серпня.

Пилок з бур’янів і амброзії викликає осінню алергію, яка починається в середині серпня і може тривати до перших морозів”, — пояснює алерголог Джанна Такк з Американського коледжу алергії, acтми.

Читайте також: Комаровський заборонив популярну кашу: у 21 столітті цим не годують

Якщо ви починаєте відчувати якісь симптоми, першим ділом слід записатися на прийом до алерголога, щоб з’ясувати, що може їх викликати.

Якщо ви страждаєте від acтми, то тим більше не варто ігнорувати симптоми. Лікарі можуть зменшити симптоми алергічної acтми.

“Я завжди кажу пацієнтам, що хоча більшість алергії на пилок не небезпечні, вони можуть викликати серйозні симптоми і змінити якість їх життя. Ось чому корисно відвідати алерголога і пройти тест”, — заявляє експерт.

facebook