Весняне рівнодення: китайський гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня

Активний тиждень на нас чекає. Наповнений різними енергіями, а не тільки силами Дерева та Води, яких дуже багато останнім часом. Енергії Землі допоможуть зробити вигідні покупки, Металу – сконцентруватися, а енергії Вогню – розглянути свою унікальну дорогу.

Найголовніша подія тижня, звичайно ж, це день весняного рівнодення, який є символічною межею світла та темряви, зими та літа. День дорівнюватиме ночі 20 березня, а вже з 21 березня світловий день почне переважати.

Понеділок, 20 березня

Понеділок дасть можливість поступового розгойдування. Енергії дня не можна назвати визначними, вони швидше сприятливі, але при цьому виснажені і тому не варто будувати цього понеділка великих очікувань.

Плануйте в перший день тижня необтяжливі справи, налаштовуйтесь на робочий тиждень, він принесе нові можливості, для яких знадобиться порядок у справах. Особливо сприятливо у понеділок готуватися до чогось нового.

Вівторок, 21 березня

Вівторок – день переходу енергій. Перший день після весняного рівнодення буде найбільше схожим на час тиші перед світанком, коли все живе перестає копошитися, замовкає і налаштовується на прихід нового дня.

Найкраще у вівторок не займатися нічим енергоємним, що потребує концентрації. Дозвольте собі розслабитися і покататися по дню як на човні спокійною річкою. А якщо без поезії, то енергії вівторка майже нерухомі, тому будь-який активний рух руху буде вироблятися тільки вашими власними силами і якщо звалити на себе в цей день занадто багато, то можна в результаті під цим вантажем і впасти.

Для людей з Мавпою в карті день може бути сповнений емоційними викликами. Практикуйте заспокоєння розуму та буде вам щастя.

Середа, 22 березня

Середа виявиться днем суцільних Інь-енергій Землі та Дерева. М’яка, пухка, наповнена водою весняна Земля хороша для посіву і саме такі родючі енергії переважатимуть у ба-цзи карті цього дня тижня.

День сприятливий для того, щоб засівати поле свого життя — планувати майбутнє, великі подорожі, проектувати та складати кошториси та концепції, радитись з авторитетними людьми з важливих питань вашого життя. Реальне втілення задумів краще відкласти на іншу дату, коли енергії будуть сильнішими.

Несприятливо займатися земляними роботами та закладенням фундаментів — як реальних, так і фігуральних. Та й для весіль день також не дуже правильний, можливо багато нестиковок і форс-мажорів.

Ті, у кого Півні в карті, у середу в ураженому положенні. Їм варто максимально уникати непорозумінь і не планувати важливих справ.

Четвер, 23 березня

Четвер – ідеальний день для весняного прибирання. Енергія Металу в поєднанні з енергією Дерева допоможе вичистити найпотаємніші куточки, розірвати засталі зв’язки. Обов’язково скористайтеся допомогою енергій і наведіть нарешті чистоту!

Плануйте на четвер очищення дому та душі. Генеральні прибирання, розхламлення, дієти, детокси та інші освіжаючі, оздоровлюючі заходи. Розлучення та розставання — у той самий кошик.

Тим, хто й раніше добре практикувався в очищенні простору, може повезти в шопінгу. Енергії цього четверга допоможуть зробити вигідні покупки. Тож якщо давно примірялися, особливо до чогось дорогого – можете йти і купувати. Має сподобатися.

Не варто у четвер займатися чимось конструктивним, будувати та створювати нове. Енергії очищення можуть звести нанівець ваші зусилля. Людям із Собакою в карті може повезти з грошима, але при цьому будуть пошматовані нерви. Контролюйте емоції.

П’ятниця, 24 березня

П’ятниця — чудовий день майже без вад. Енергії допомагають, спрямовують, надихають та підтримують. Гріх буде не використовувати шанси і не зробити щось важливе та доленосне для себе коханого.

Плануйте на п’ятницю все, що пов’язане з новим у вашому житті – нові знайомства, новосілля, відкриття нового бізнесу, інвестиційні угоди та покупки дорогого майна. Все, чим ви усвідомлено займатиметеся в цей день має шанс у майбутньому помножитися багаторазово. Тому будьте обережні і не наробіть справ, що можуть призвести до фіаско.

Не варто в п’ятницю влаштовувати весілля, брати на себе зобов’язання, що складаються. Пам’ятайте, енергіям все одно — вони просто множитимуть усі ваші дії та вчинки.

Для людей зі Свинею в карті день може здатися надмірно нервовим. Рекомендації нудні – заспокоювати розум і контролювати душевні пориви.

Субота, 25 березня

Субота – день балансу. Можна видихнути і, занурившись у мрії, похитатися на кріслі-гойдалці долі. Енергії принесуть примирення, умиротворення та гармонію. Принаймні підштовхуватимуть до цього, а вже скористатися чи ні допомогою енергій вирішувати тільки вам.

Добре в суботу займатися плануванням подорожей, сприятливо розпочинати ремонт. Дуже правильно — більше і активніше спілкуватися. Єдине, не варто в суботу сперечатися, все одно не виграєте, а настрій буде зіпсований.

Не призначайте на суботу переїзди, змагання та інше, де хтось має перемогти. Є виняток — якщо ви точно слабші за потенційного суперника, то зустріч із ним цієї суботи може суттєво збільшити ваші шанси на нічию.

Неділя, 19 березня

У неділю треба відпочивати і найкраще це робити в якомусь торговому центрі, адже енергії цього дня особливо вподобають шопінг. І найкраще купувати щось суттєве, оскільки головне в картинці цієї неділі — стабільність та довгостроковість.

Добре проводити в неділю зустрічі з друзями та презентації. Можна домовлятися про відкриття бізнесу та підписувати різні документи. Робіть все спокійно, розмірено, з почуттям і до ладу, і тоді вам буде супроводжувати успіх.

Не рекомендується в неділю робити ремонт, організовувати переїзд і взагалі кудись далеко пересуватися. Збирання боргів — хоч грошових, хоч моральних — теж не найкраще заняття для цього дня. Перенесіть ці надихаючі справи на правильну дату.

You cannot copy content of this page