Везунчики тижня, яким знакам повезе найбільше з 6 по 12 листопада 2023 року

Овен

Вам слід проявити максимум розсудливості та обережності. З’єднання Марса з Сонцем обіцяє неприборкану енергію та спрагу діяти, а його опозиція до Урану — повна зневага до правил. Більше займайтеся спортом, у жодному разі не порушуйте закон. Найкращий день – середа.

Телець

На тижні ваша господиня Венера прощається з не дуже нею улюбленим знаком Діви. Вже в середу вона перебирається в одну зі своїх обителів – знак Терезів. Саме з середи і починається дуже сприятливий для вас період. Є можливість принести гармонію у відносини з близькими, почати вільно висловлювати свої почуття і досягти успіху в творчих проектах.

Близнюки

Як і тижнем раніше, фізичні навантаження будуть дуже корисними. А ось інтелектуальні доведеться знизити. У п’ятницю ваш король Меркурій входить на знак вигнання – Стрільця. А ще раніше починає формувати напружений аспект до Сатурна. Тому інтелектуальна робота може йти важко — ніби ви пробираєтеся по топкому болоті. Якщо виділяти найкращий день, то це четвер.

Рак

Загалом сприятливий тиждень. Щоправда, її першу половину варто звільнити від важливих справ, зосередившись на поточних завданнях. А ось із четверга можна братися і за щось масштабніше. Якщо руки дійдуть, оскільки той же четвер добрий ще й для романтики. У будь-якому випадку друга половина тижня дуже сприятлива, ось тільки в неділю не витрачайте багато.

Лев

Найкраще визначення для вашого тижня — непередбачуваність. Ви і самі себе можете дивувати різкими перепадами настрою, рішеннями, про які секундою раніше і не думали, і банальними примхами, які вашому знаку не дуже властиві. Постарайтеся контролювати емоції, не поспішати і максимально зайняти себе роботою і фізичними навантаженнями.

Діва

Більшу частину тижня ви можете нагадувати поїзд або трамвай — у тому сенсі, що рухатиметеся суворо прокладеними рейками, ні на йоту не відхиляючись від маршрутів і цілей. Імпровізація та швидкість реакції точно не будуть вашими сильними сторонами. Але якщо наперед скласти ретельні плани на тиждень, вона пройде зовсім непогано. З важливими справами краще впоратися до п’ятниці.

Терези

Хоча сезон днів народження для вашого знака минув, ви маєте право почуватися іменинниками: з середи у Терезах панує його володарка Венера, та ще й формує сприятливий аспект до Меркурія. Це дуже гарний момент для переговорів та пояснень у коханні, для комерційної діяльності, творчості та коротких ділових поїздок. Словом, чудовий тиждень.

Скорпіон

Схоже, ви добре освоїлися у ролі головних обурювачів спокою. Ви навіть, мабуть, отримуватимете задоволення від своїх різких, несподіваних слів і вчинків і того ефекту, який вони справляють. Безперечно, деякі з цих слів і вчинків можуть виявитися дуже вдалими. Але далеко не все — і негативний ефект від інших може переважити будь-які плюси. Намагайтеся бути мудрішими і стриманішими.

Стрілець

Ви можете нарешті перевести дух. Дуже складний для вашого знаку період залишився позаду. Щоправда, негативні наслідки опозиції Сонця до Юпітера можуть ще позначатися у першій половині тижня. Але при цьому вівторок, наприклад, зовсім непоганий для вас день. Головне — стримати амбіції і не вступати в конфлікти з начальством. Це, втім, стосується всього тижня.

Козеріг

Якщо вам потрібно вирішити якісь питання в офіційних інстанціях, не беріться за це в середу. Інше обмеження пов’язане з переговорами та поширюється на весь тиждень. Ви можете бути занадто негнучкими і категоричними, а це ускладнить справу. Та й взагалі найбільш впевненими ви почуватиметеся у справах, які вимагають чіткої організації та залізної дисципліни.

Водолій

Уран, що наказує вашим знаком, свариться на тижні одночасно з Сонцем, Меркурієм та Марсом. Ситуація, щиро кажучи, непроста. Уникайте травм та мінімізуйте ризики. Не намагайтеся, наприклад, нічого відремонтувати своїми руками, та й взагалі побережіть їх. З наступного тижня буде легше, поки ваш девіз — «Спокій, тільки спокій». Найбільш вдалим днем має стати вівторок.

Риби

Гарний тиждень. На вас чекає приплив енергії, вміння керувати своїми емоціями та серйозне творче піднесення. Цей період є добрим і для зосередженої кабінетної роботи, і для публічних виступів. Лише у четвер вам варто бути уважнішими і акуратнішими, всі інші дні сміливо можна віднести до успішних, скористайтеся ними найкращим чином.

You cannot copy content of this page