Без рубрики
Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

На українців чекає підвищення тарифів на комунальні послуги вже на початку наступного місяця. Як заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, при обліку подорожчання газу на 23,5%, за воду та опалення доведеться заплатити на 16% більше.

На думку експерта Валентина Землянського, українці будуть платити за гарячу воду та опалення на 15% більше (від 200 гривень і вище), в залежності від опалювальної площі. Повідомляє korupciya.com

При цьому, якщо на оплаті за воду можна заощадити, підігріваючи її на газі, або встановивши бойлер, то з опаленням буде складніше. Рахунки за опалення безпосередньо залежать від температури на вулиці.

Землянський зазначив, що нові тарифи будуть встановлені приблизно на початку листопада, а це значить, що платіжки за новими цінами українці отримають вже до Нового Року.

Щоб ваш гаманець не відчув істотного удару від підвищення цін і щоб можна було менше платити за комуналку, фахівці пропонують зайнятися енергоефективністю будинку: утеплити фасад, горище, фундамент і встановити теплопункт.

Вони стверджують, що такі витрати швидко окупляться після подорожчання тарифів.

Джерело

facebook