Відомі передбачення Нострадамуса, які ще не справдилися

Відомі передбачення Нострадамуса, які ще не справдилися

Мішель де Нотрдам, більш відомий як Нострадамус – один із найвідоміших пророків.

Незважаючи на те, що він жив у XVI столітті, його прогнози досі передруковують ЗМІ та шукають ознаки майбутніх подій. Зараз більшість його пророкувань позначені як збулися, але є й ті, над якими людство досі ламає голову.

Природні катастрофи

Нострадамус у книжці писав у тому, що глобальні катастрофи неминучі. Деякі впевнені, що він мав на увазі глобальне потепління, через яке у світі стане менше питної води та їжі. Він передрікав підвищення рівня моря, землетрусу, повені та посухи. За його словами, все це станеться через вплив людини на природу.

«Через сонячне тепло на морі риба буде наполовину приготовлена, а жителі прийдуть обробляти її», – писав він.

Космічні лиха

Нострадамус вірив, що людство серйозно постраждає від космічної небезпеки. В одному з катренів він написав про те, що на Землю насувається вогненна куля, яка принесе проблеми. Досі це чотиривірш не можуть розшифрувати. Одні експерти запевняють, що пророк говорив про астероїд, інші запевняють: він мав на увазі інопланетне вторгнення.

Переселення на нові землі

Згідно з передбаченням, після катаклізмів і воєн люди почнуть переселятися у відокремлені місця. На місці колишніх невеликих міст почнуть виростати мегаполіси, вони пристосовуватимуться до нового життя за нових умов. Тому тим, хто зараз живе в селах, доведеться дуже несолодко, а замість великих міст стоятимуть пустелі.

За словами Нострадамуса, переселення погіршить обстановку у світі, оскільки люди конфліктуватимуть не лише через ресурси, а й через територію.

Тому не виключена поява нових проблем.

You cannot copy content of this page