Здоровье
Відомий педіатр назвав мазь, яка повинна бути у кожному домі

Відомий педіатр доктор Євген Комаровський розповів про мазь, яка повинна бути у кожній аптечці. Відповідне відео з’явилося у його профілі в Instagram. Джерело

«Протиалергічні ліки бувають двох видів. Перші, це креми та мазі на основі класичних антигістамінних препаратів.

Другі – протиалергічні мазі на основі гормональних препаратів. При цьому, гормональні препарати, звичайно ж, набагато більш активні, ніж антигістамінні препарати», — заявив Коморовський.

За словами доктора, найефективнішими ліками для домашньої аптечки є одновідсоткова гідрокортизонова мазь.

«Гідрокортизонова мазь дуже ефективна, наприклад, при опіках кропивою, при укусах комах, при свербінні, який виникає на фоні атопічного або алергічного дерматиту.

Величезна перевага саме цього препарату – гормон гідрокортизон, який входить до його складу, практично не всмоктується з поверхні шкіри», — пояснив він.

Читайте також: Відмовляється від їжі – це природно: Комаровський розповів, як потрібно годувати дитину під час xвopoби

Раніше повідомлялося, що легендарний телелікар Комаровский розвінчав міф про оксолінову мазь, яка залишається популярним в Україні противірусним засобом.

Багато мам продовжують змазувати своїм дітям носики цією маззю, але чи є в цьому сенс?

Доктор вважає мазь «розкрученим ЗМІ та дворовими експертами комерційним продуктом», який не має заявленого дії на організм дитини. До того ж, може бути досить небезпечною.

«Довірливі люди змащують оксоліновою маззю дитячі носи, після чого у розпал сезону ГPВІ сновигають по супермаркетам, впевнені в чарівно-захисній силі диво-мазі», — заявляє Комаровський.

facebook