життєві історії
Він був одержимий своєю сестрою

Перейду відразу до суті проблеми: мій хлопець Максим (вік 23 роки) сильно прив’язаний до своєї сестри Наташі (21 рік). Навіть занадто сильно. Джерело

Ну а тепер по порядку.

Зустрічаємося ми з Максимом два роки, але жити разом почали тільки в минулому році. З самого дня нашого знайомства він не без його участі каже про свою сестру. Про те, яка вона гарна і розумна всі вуха мені продзижчав.

Спочатку я знаходила це милим і забавним: «Макс так любить свою сестричку! Ой, які вони милі! »

Але через рік спільного життя початок набридати. Немає у нас такої розмови, в якому він не згадав би свою сестру, я говорю це на повному серйозі.

Наведу приклад: коли я злягла з температурою, Макс почав розповідати мені про те, як Наташа в 13 років захворіла і як він до неї залицявся.

Я випадково розбила кухоль на кухні — довелося вислуховувати історію про те, як Наташа в дитинстві розбила цінну кришталеву тарілку з серванта, і як їх потім лаяли.

Я спекла пиріг — починає розповідати як смачно Наташа вміє готувати.

Читайте також: – Закохався в дружину свого сина

Всі ці історії я чула вже по тридцять разів кожну. При будь-якій зручній ситуації він намагається показати мені фотографії з нею. Все це, як на мене, виглядає нездорово.

При цьому це не тільки моя думка, навіть моя мама помітила, що Макс занадто багато говорить про свою сестру. Хоча вона була разом з нами всього один вечір, коли приїжджала привітати з новосіллям.

Його сестра, до речі, мене особливо не шанує. Зі мною не вітається і не розмовляє. Зате коли вона разом з Максом, то обидва ведуть себе як маленькі діти. Відчувається між нитка справжньою братерсько-сестринської дружби.

Рвати з ним стосунки через таку річ не хочу. Якщо не брати до уваги розмов про Наташу, то живемо нормально.

Днями хочу поговорити з нею про це, але не знаю які слова підібрати. Не скажу ж йому в лоб: «Дістав ти мене зі своєю Наташею, сил моїх більше немає!».

Обхідних варіантів теж придумати не можу, красномовство — не моя стихія.

У мене зараз таке відчуття, що я про сестру Макса навіть більше неї самої знаю. Ще одну «прекрасну і дуже цікаву» історію я не витримаю.

Ось подруга моя, якою я душу виливаю, каже, що все це занадто підозріло і всяких речей нехороших надумала. Хоче щоб я питання руба поставила типу: «Я або сестра?».

Тільки ось через близьких родичів сваритися — повна маячня, як на мене. Та й в глибині душі побоююсь, що вибір далеко не в мою сторону буде.

facebook