Киев
Винaгopoда 50 000 гривень: киянин просить повернути собаку, якого вкрали в новорічну ніч(відео)

За кілька годин до новорічної ночі із подвір’я киянина Михайла Бойка поцупили його улюбленого собаку. Незнайомці вимкнули світло та силоміць витягли німецьку вівчарку на ймення Бантик, пише ТСН.

При цьому нічого іншого не вкрали. Навіщо зловмисникам знадобився пес – господар не розуміє і обіцяє 50 тисяч тому, хто поверне йому вірного товариша.

«Любі друзі! 31.12.2017 з 18:30 до 23:00 на вул. Садовій 93, в Осокорках, викрали мого друга. Варварським шляхом проникли на територію, в мою короткочасну відсутність, відрізали на ділянці електрику(ділянка добре освітлена потужними прожекторами в темний час доби), нacильно відчепили і потягли мого бантика (на землі видно сліди бopотьби)

Малюкові всього 6 місяців, за документами звуть Johnnie Walker! Для мене він безцінний! Написано заяву в поліцію! Мною ведуться без зупинки розшукові заходи! Великодушно прошу всіх небайдужих людей поділиться моїм оголошенням, а людей, що мають будь-яку інформацію по темі, повідомити мені в messenger або по телефону: +380937996118 (цілодобово).

Читайте також: Вони хотіли, щоб вона підписала документи: 18-річна донька Ірини Ноздровської вказала на ймовірних вбuвць мами(відео)

Бантик до мене неймовірно прив’язаний і я в ньому душі не чаю! Бантика в будинку дуже чекають і сподіваються на його швидке повернення! Обіцяю щедру винагороду. Прощу одуматися людей, які вчинили цей злoчин, гроші ніщо, а дружба свята»,- написав киянин.

facebook